Reklama

Autosedačka BESAFE iZi Kid i-Size X2 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pesfilipes
Povídálka 40 příspěvků 04.04.18 11:07
Autosedačka BESAFE iZi Kid i-Size X2 2018

Ahoj,

máte někdo doma tuto autosedačku? Nebo podobný typ od stejné značky? Zajímalo by mě, jak velké děti v tom vozíte, pže konkrétně tato autosedačka je pouze protisměrná, a tvrdí, že se tam pohodlně vejde dítě do 4 let (105 cm).
Zaujala mě díky velice dobrým výsledkům v testech, i když cena je z těch vyšších.
Díky :-)

Reklama

Reakce:

Gringo
Povídálka 18 příspěvků 03.05.18 23:19

Ahoj, my ji máme. Hodně řeším bezpečnost, tahle vyšla zdaleka nejlíp.
Do dvou let super. Dítěti jsou teď dva roky a už přemýšlím, že ji vyměním za BeSafe otočnou, protože dítku dost vadí, že nevidí na nás, na cestu, a že sourozenec je po směru jízdy…na delší cesty už to začíná být nepříjemné.

Taky často přemýšlím o tom, že hodně cestovního času trávíme na dálnici a když zastavím v koloně a někdo do mě nahučí zezadu (český evergreen), tak to má přeci pro to dítě charakter čelního nárazu, takže sezení proti směru jízdy je v tomto případě spíš na škodu…tak nevím.
Ale co se týče pohodlí, ve dvou letech pořád ok. Spíš vidím jako problém, že když dítě má pak delší nohy, musí se zvětšit prostor, což sedačka sice umožňuje, ale musí se taky posunout přední sedadlo řidiče/spolujezdce, třeba v našem autě už pak řidič bude mít skoro kolena na bradě, a to nemáme malé auto.
Asi jsem moc nepomohla. :-))) Prostě spíš záleží, jaké druhy cest podnikáte, řekla bych.

Gringo
Povídálka 18 příspěvků 03.05.18 23:42

A ještě doplním - ano, dokážu si představit, že se do ní vleze čtyřleté dítě, ale bude to chtít limuzínu, prostorově auto vyšší třídy, protože ta sedačka je hodně náročná na prostor, nota bene při zvětšování prostoru na nohy. ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama