Autosedačka Britax Römer nebo Nuna Prym?

1054
1.7.21 14:42

Autosedačka Britax Römer nebo Nuna Prym?

Zdravím všechny.
Volíme mezi těmito dvěma autosedačkami. Britax se nazývá přesně römer DUALFIX M i-SIZE.
Obě jsou otočné o 360 st.

• Cenově vychází Britax levněji, má větší prostor u hlavičky, což je lepší pro naší roční holčičku, která nesnese stísněnost. Je ale velmi robustní.
  • Nuna je momentálně nejlépe hodnocená otočná autosedačka, pěkný design. Při vyzkoušení v obchodě ale neměla malá vůbec prostor u nožek (v protisměrné jízdě), ale zas to nebylo nic hrozného..

Nemůžeme se rozhodnout pro kterou. Někdo, kdo by nám usnadnil rozhodování? :kytka:
Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22603
1.7.21 14:48

Máme Britax, ne teda přímo tuhle, ale je fajn. Že je robustní vadí čemu? Pokud ji neustále nestehujes z auta do auta, nebo nemáš auto, kam je třeba narvat třeba 3 sedačky dozadu, tak je to jedno. Obojí bude kvalitní, ale koukala bych i na to pohodlí pro dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7334
1.7.21 16:36

Kup Britax. Dítě poroste a nohy si dá za hlavu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.7.21 16:40

Ahoj, my máme Britax, přesně tuhle. Synka jsem do ní přestěhovali v 11 měsících. Teď je mu 18 měsíců, a i když je dost vysoký, tak má místa na nožičky dost. My jsme s ní tedy velmi spokojení. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1127
1.7.21 16:42

Britax, máme pro obě děti. Spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
636
1.7.21 17:29

Zkoušeli jste i tu novou Joie i spin Grow? Ta se líbí mně a z toho co jsem četla by na tom s místem na nohy neměla být úplně špatně. Ale prostor jako u čistě protisměrných pásových to nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3010
1.7.21 17:31

Máme Britax Römer Dualfix a spokojenost :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1054
1.7.21 22:48

Mockrát všem děkuji za reakce. Vypadá to, že tedy koupíme Britax.

@aanysek píše:
Zkoušeli jste i tu novou Joie i spin Grow? Ta se líbí mně a z toho co jsem četla by na tom s místem na nohy neměla být úplně špatně. Ale prostor jako u čistě protisměrných pásových to nebude.

Joie jsme také zkoušeli, ale má šíleně úzkou opěrku hlavy (jakoby po stranách). Dcerka se v ní ihned prohýbala a chtěla ven 🤷🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1054
1.7.21 22:54
@Kriss Tina píše:
Máme Britax, ne teda přímo tuhle, ale je fajn. Že je robustní vadí čemu? Pokud ji neustále nestehujes z auta do auta, nebo nemáš auto, kam je třeba narvat třeba 3 sedačky dozadu, tak je to jedno. Obojí bude kvalitní, ale koukala bych i na to pohodlí pro dítě.

Robustní kvůli typu auta. I kvůli přendávání (manžel jezdí služebním + naše auto). Ale je fakt, že tohle není zas takový problém. Hlavně, aby měla malá pohodlí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1054
1.7.21 23:01
@mackA159 píše:
Kup Britax. Dítě poroste a nohy si dá za hlavu?

Ten prostor na nohy byl myšlen v protisměrné jízdě (jako ve vajíčku). Až poroste, bude dítě klasicky po směru jízdy. Tam už prostor nožek neřeším.
Dcerku každopádně chceme vozit co nejdéle v protisměru, takže Britax se hodí určitě více.. 👍.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
2.7.21 19:38

Jaký máte auto? Na šikmý sedadla není Britax vhodnej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
2.7.21 19:44

Mame Nunu a jsme spokojeni. Uzavrena hlavova operka je bezpecnostni prvek a jeji otevrenost prave velka nevyhoda britaxu. Materialy Nuny mi prijdou prijemnejsi na omak, operka vystlana liniu penou, je mekka. Navic je v cene nahradni letni potah (u bliciho dítěte se hodi obzvlast). Rika se, ze Nuna vydrzi dele, vetsim detem, tak nevim, jak to mate s tema nohama. Britax take pry hure vyrovnava sklon sedacek a muze padat hlava. Nam tedy po nejake dobe zacla padat i u te nuny, málokdo my pry ale tento problém. Co mate za auto?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat