Autosedačka Cybex Aton Q - adaptéry na Baby Lupo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MarketaKul
Nováček 6 příspěvků 17.01.19 17:36
Autosedačka Cybex Aton Q - adaptéry na Baby Lupo

Ahoj holky, moc prosím, nemá někdo zkušenost kde sehnat (zda vůbec jsou? :roll: ) adaptér na kočárek Baby design Lupo k autosedačce Cybex Aton Q? Adaptéru na Cybex je mraky, ale z většiny obchodu mi napsali, že na Aton Q nepasuji, že ty mají speciální adaptér, ale už mi nikdo neporadí kde sehnat :( Máte někdo zkušenost? Moc díky!

Nejnovější recenze z kategorie Autosedačky a doplňky

Reakce:
MartinazPM
Nováček 4 příspěvky 18.01.19 17:00

Ahoj, měli by pasovat tyto Baby Design Adaptér pro autosedačku Maxi Cosi, Cybex,Kiddy.
Zkus zavolat nebo napsat do kočárků Babyboo. Tam mi vždy dobře poradili :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >