Jakou autosedačkou nahradit Cybex juno 2 fix

259
3.2.16 15:28

Autosedačka Cybex juno 2 fix ... jakou místo ní?

Nazdárek maminky :)..

Jdu k vám pro radu… po dlouhém hledání a čmuchání jsme se prvotně rozhodli pro vajíčko od firmy Cybex - a nemohla jsem si ho vynachválit… ALE!
I když jsem při hledání další sedačky (pro starší dítě) hledala, opět jsem se uchýlila ke koupi od firmy Cybex. Tentokrát Juno fix 2.
Ze začátku bylo všechno ok.. bohužel, jak jsme si ji už „zajeli“, vyhovuje malé čím dál tím méně. Kromě toho, že neustále padají boční opěrky je to fakt na palici s tím pultíkem. Malá je za ním zabarikádovaná tak, že se nepohne, těžko se dostává s pitím k pusince, je ve strnulé pozici - s nožičkami nemůže vůbec hýbat a navíc se neskutečně pod pultíkem potí (a to i v zimě).
Rozhodla jsem se tedy autosedačku prodat, ale nastal kámen úrazu - ale jakou za ní? Nějakou, která má dobré krytí při bočním nárazu, je pohodlná (cestujeme) a dítě se může protahovat - jak ručičky, tak nožičky… přemýšlela jsem o značce Romer, ale údajně pro dítě není na delší cestování pohodlná… především mi jde hlavně o bezpečnost, což Cybex splňuje, ale to je asi tak všechno… pásání je na palici, zvláště když máte aktivní dítě, které (než namotáte pás) 100× vyhodí ten pultík, velká je jak ehm.. těžká je jak ehm… a s těmi padajícími bočnicemi mi fakt pije krev…

Díky všem
P.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Cybex Juno Fix?

Přidejte zkušenost s Cybex Juno Fix
Napsat příspěvek

Reakce:

zoy
1498
3.2.16 16:02

My máme Cybex Juno 2-fix a padající bočnice fakt neznám, není to nějaká chyba, vada? Je ale fakt, že mám asi zlaté dítě, kterému se řekne, ať dá ruce nahoru, zasune se pultík, zapne pás a je to. Jinak z hlediska bezpečnosti jsem přemýšlela i o Romeru jako záložní variantě, kdyby se pultík nelíbil (zkoušeli jsme už v prodejně), ale ozkoušeno nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2336
3.2.16 16:26

@Proužek Taky jí máme pro ted už tříletáka a super, vůbec ale netuším jaké bočnice myslíš není tam nic co by tam mohlo padat :think:

Jinak s tím pultíkem tě chápu někdy je to boj, když nemá náladu, ale zase si myslím že je sedačka pro dítě pohodlná. Jediné co mi vadilo v létě bylo že měl celá zpocená záda, bříško kupodivu ne, kamarádka ale říkala že v jejich sedačce má dítě taky zpocená záda a to pultík nemá tak nevím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7145
3.2.16 16:32

@Proužek nevím jak jste přišla na to, že Römer není pohodlný na cestování, z vlastní zkušenosti moje děti v nich jezdí už mnoho let, i dlouhé cesty k moři a v pohodě, navíc se dají všechny jednoduše polohovat na spánek, a v kat. 9-18 kg u Römeru můžete vybírat z 8 různých modelů : http://autosedacky.mimishop.cz/katalog.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
259
3.2.16 17:28

@steeve řekli nám to tenkrát v prodejně, že není tak pohodlný jako Cybex.. a my jsme hlavně chtěli, aby měla malá pohodlíčko…

Naše malá má v Cybexu zpocená nejen záda, ale i nožičky. Ukazuje na ně a říká „au“.. ty bočnice - autosedačka nám přišla rozložená. Složili jsme ji a bočnice „zasekli“ tak jak bylo v manuálu… ale jedna z nich neustále padá.. je možné, že se jedná o vadu. Dceři ale bohužel nevyhovuje, pláče v ní, stěžuje si na „au“… proto jdu pro radu sem. Romer jsme taky měla jako záložní sedačku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7145
4.2.16 08:05

@Proužek nejspíš v tom obchodě chtěli prodat Cybex, tak pomlouvají Römer,
jestli se sedačka rozpadá, tak je vadná, to by se nemělo stávat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama