Autosedačka Cybex Pallas 2019 v autě

94
23.2.20 09:47

Autosedačka Cybex pallas 2019 v aute

Zdravím,

před 2 dny jsme koupili z druhé ruky po dvojcatech 2 stejne autosedacky Cybex Pallas 2019 v super stavu. JENZE!!! když jsem jednu dala do auta, prikotvila isofixem a dotáhla k sedačce co to šlo, tak při zkoušce, jak hodně se kyve, strašně litala po autě. Když jsem zkoušela dát přes ni pás, tak se kyvala skoro stejně a já jsem zhrozena, že bych tam měla vozit dítě. Je tady někdo, kdo tuhle autosedacku má a řekl mi, co jsem udělala špatně? Jsem z toho docela špatná. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5612
23.2.20 10:16

@Barušenko mame ji taky, s oznacenim mfix a ani se nehne.
Mas dobre upevnenou zakladnu? Na instruktazni videa jsi se divala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
23.2.20 10:19

Na videa jsem se koukala, vše bych měla mít správně a s tou základnou nevím. Nám se nehne jen když nahoře do sedačky zabodnu opěrku z auta, ale pak se nedá zvedat opěrka u autosedacky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1579
23.2.20 10:23

Já bych byla spíš špatná, že jsem koupila sedačku z druhé ruky a navíc s pultíkem. Nevím, co je „hrozně lítá“, ale obecně jsou sedačky na Isofix volnější než ty na pásy. Pokud jedna drží hůř než druhá, bude špatně přidělaná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5612
23.2.20 10:26

@Petula306 relevantni odkaz na test, kde je uvedeno, ze s pultikem jsou nebezpecne by nebyl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5612
23.2.20 10:26

@Barušenko cybex ma takove pasky jeste na uchyceni horni casti za operku, my to teda nemame, ale na jejich webu jsem to videla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
23.2.20 10:32

@Petula306 chtěla jsem slyšet názor nebo návod od lidí, kteří tu autosedacku mají a mohly by mi pomoct. Nepotřebuji slyšet názor, že je na hovno. Navíc nám o puntík absolutně nejde. Pořizovali jsme to pro syna, které mu budou 3 roky a vyrostl z té menší sedačky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1579
23.2.20 10:34
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
23.2.20 10:34
@Jogrr píše:
@Barušenko cybex ma takove pasky jeste na uchyceni horni casti za operku, my to teda nemame, ale na jejich webu jsem to videla.

To jsem taky včera našla, tak jedině koupit to, ale určitě ještě zkontroluj ten spodek autosedacky. Já jsem byla vždycky zvykla, že byl pás uchyceny v kufru a sedělo to jako pribitý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1579
23.2.20 10:36

Vždyt jo, je to vaše dítě a vy za něj zodpovídáte. Sedačku příště kupujte v dobré kamenné prodejně, kde vám předvedou správnou instalaci. Tady asi taky nikdo neporadí, s tím, že je sedačka volná, když to nevidí přímo v autě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3919
23.2.20 14:25

@Petula306 Videla jsem ty fotky a nedokazu si predstavit, jak by z autosedacky dite mohlo takovym zpusobem vyklouznout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1183
23.2.20 22:46
@Jogrr píše:
@Petula306 relevantni odkaz na test, kde je uvedeno, ze s pultikem jsou nebezpecne by nebyl?

nevím, jestli je relevantní názor prodejce, ale v jedné nejmenované kamenné prodejně nám spec. tento typ sedaček rozhodně nedoporučovali. Kdyby to byl tak bezva prvek, tak ho dělají všichni, ne jen Cybex :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama