Autosedacka joie spin 360 nebo zopa spinfix

20
25.10.19 13:04

autosedacka joie spin 360 nebo zopa spinfix

Zdravim, mate prosim nekdo jednu z vyse uvedenych autosedacek? Jak jste spokojene? Uvazuju taky o znacce britax romer nebo maxi cosi ale konkretne tyto dve vychazi dobre cenove.

Moc diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
151
25.10.19 13:09

Ahoj! Máme Joie Spin 360 a maximální spokojenost. Kdyby tě něco zajímalo konkrétně, klidně se ptej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8640
25.10.19 14:08

Zopa nevim, ale Joie jsem videla instalovanou na sedadle v obchode a v poloze proti smeru mela hrozne malo mista na nohy a celkove mi prisla takova stisnena. My mame Britax Romer Dualfix a pokud netrvas na konkretni barve, da se na netu sehnat za cenu srovnatelnou s tou Joie (my jsme tu Roemerku kupovali na zacatku leta za 7100kc, i ted jsem nasal podobne ceny).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
28.10.19 11:08

@Lirio nevis jaky je rozdil mezi joie i-spin 360, spin 360 a spin 360 GT? A v jakem ji mate aute? A od kolika mesicu tam mate prcka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
28.10.19 13:33

@Luci1207 Ahoj. Tak rozdíl nevím, to by ti mohli poradit v obchodě. My ji kupovali před cca dvěmi lety a malý v ní seděl od devíti měsíců. Tím, že je od narození, nemusel ještě úplně sám sedět, i když už mu chyběl kousek a měl 10kg. Vajíčko už mu tou dobou bylo těsné. Další půl rok jsme ho vozili v protisměru a nyní má 2,5 roku a jezdí v ní stále. Jinak máme Citroen C4.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat