Autosedačka Maxi - cosi cabriofix 2013, od kdy cestovat?

2672
2.7.13 19:37

autosedačka Maxi-cosi cabriofix 2013 od kdy cestovat

Ahoj mám otázku myslíte že je tato autosedačka kvalitní? http://www.slune-cz.cz/…i-cabriofix/ bude to na cestování Praha a severní Morava nejčastěji..prcek má ted asi 3000gramů ale ještě určitě povyroste..a ještě jeden dotaz kdy byste nejdříve cestovali těch 450km…až od 3měsíců? nebo můžu už po 2měsíci..? děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15105
2.7.13 19:44

Autosedačka kvalitní je. máme rodinu na severní moravě (u Ostravy) a jeli jsme to ke konci šestinedělí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2672
2.7.13 19:45

@nozu děkuji :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1448
2.7.13 19:50

Autosedačka je jedna z nejlepších a my jeli trasu Ostrava - Praha ve dvou měsících a v pohode tak malá miminka cestu prospí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15105
2.7.13 19:50

@cvana není zač. jinak s tím cestováním záleží na více okolnostech. třeba u mých rodičů - 100 km daleko jsem byla už cca v půlce šestinedělí. stejně tak jsem s oběma dětmi chodila do obchodů atd. na delší cestu jsem si troufla až trochu později. ale pokud jsi ty i dítě v pohodě a v cílovém místě není nikdo nemocný, tak není problém vyjet si na návštěvu i dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2672
2.7.13 19:56

@nozu my jezdíme do Paskova :) a pak na slovensko ale to je jen pak 60km..ale to musím jeste vyřídit asi prckovi pas..jsem zvedava na tu fotku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1332
2.7.13 20:37

Cabriofix je jedna z nejlepších a se svým synem jsem jela jeho prvních 300km v roce. Teď je mu téměř 6 měsíců a naježděno má něco přes 4tis. km, právě v této sedačce. A pohoda :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56309
2.7.13 20:59

Sedačku MC jsem měla na všechny děti. A cestovali jsme a cestujeme do dnes úplně stejně Praha (střední Čechy) - severní Morava. Vlastně všechny děti tuhle trasu absolvovali někdy mezi 8-10 týdny života a nikdy s miminkem nebyl vůbec žádný problém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
435
2.7.13 21:04

My jezdime od 2.mesice 850km…ted je maly 4.mesice a vetsinou vse prospi. v pulce nakrmim prebalim a vfrcime dal. ptala jsem se doktorka a ze neni problem pokavad mame kvalitni autosedacku a mame maxi cosi a spokojenost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2672
2.7.13 21:19

Mockrát Vám děkuji! :kytka: :kytka: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu