Autosedačka na krátké vzdálenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lolink
Kecalka 499 příspěvků 07.03.18 20:11
Autosedacka na kratke vzdalenosti

Ahoj holky,

jak resite prejezd deti na kratke vzdalenosti? Ja jsem na tohle hrozny pes a poutam dite i na par metru. Ale uz se mi stalo, ze mi kamaradka pise, ze chce prevezt s ditezem treba dva km a kdyz reknu, ze musime prendat autosedacku pro jeji dite, pripadam si jako blbec, co to hroti. Nebo mi jedna hodila rocni dite ve vajicku na sedadlo spolujezdce a kdyz jsem pozadala, at ji pripouta, rekla, ze vejce je ji male a ze to resit nebude. Jsem fakt na hlavu? 8o

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tableta
Závislačka 3443 příspěvků 07.03.18 20:13

Nejsi. Na hlavu jsou ti druzí.

Russet
Kelišová 6804 příspěvků 07.03.18 20:17
@lolink píše:
Ahoj holky,jak resite prejezd deti na kratke vzdalenosti? Ja jsem na tohle hrozny pes a poutam dite i na par metru. Ale uz se mi stalo, ze mi kamaradka pise, ze chce prevezt s ditezem treba dva km a kdyz reknu, ze musime prendat autosedacku pro jeji dite, pripadam si jako blbec, co to hroti. Nebo mi jedna hodila rocni dite ve vajicku na sedadlo spolujezdce a kdyz jsem pozadala, at ji pripouta, rekla, ze vejce je ji male a ze to resit nebude. Jsem fakt na hlavu? 8o

Ne. Děláš dobře.

králíkovna
Ukecaná baba ;) 1866 příspěvků 07.03.18 20:19

Ne, na hlavu jsou ty co to neřeší. K babičce to máme cca 600m a když k ní něco převážíme s dětma, tak je taky poutám (jinak chodíme pěšky).

Janli
Závislačka 3851 příspěvků 6 inzerátů 07.03.18 20:20

Ne, na hlavu nejsi. Nehoda se může stát i dva metry za domem. Každý tvrdí, že by pro dítě udělal všechno a pak je líný ho připoutat.

zuza92
Kecalka 497 příspěvků 07.03.18 20:21

Poutám vždy. Navíc kdybych dceru nepřipoutala tak mi pobíhá po autě.

Šarlota4
Echt Kelišová 9119 příspěvků 07.03.18 20:30

Taky tak. Nekupovala jsem supr sedacku, abych se chlubila, ale abych zajistila bezpeci.

Lekninka91
Echt Kelišová 9885 příspěvků 07.03.18 20:47

Máš divný kamarádky 8o

lolink
Kecalka 499 příspěvků 07.03.18 20:48

Mne to prave prijde taky divny to neresit, ale uz jsem na to narszila tolikrat a s takovou samozrejmosti, az me to prekvapuje. Bydlim na vsi, tak se mezi nami vsemi prejizdi na krouzky, do herny… Takze se s tim setkavam hodne casto. Nektere reknou v pohode, chapou to, nektere se urazi do krve…

lolink
Kecalka 499 příspěvků 07.03.18 20:51

@Lekninka91 :mrgreen: nektery jo

Veru1987
Kecalka 351 příspěvků 07.03.18 21:01

Poutám děti i na pár metru! nikdy nejeli nepřipoutané a odmítla bych vézt i děti kamarádek nepřipoutané!

nejsem_tu
Kecalka 233 příspěvků 07.03.18 21:02

Taky nechapu. Nase deti jsou naopak schopne predvest paradni scenu, kdyby je nekdo chtel vezt nepripoutane :oops:

lolink
Kecalka 499 příspěvků 07.03.18 21:05

@Veru1987 takze to po tobe taky chteji. No ja poprve s tim vajickem uhnula. Ty nervy! Od ty doby nikdy. Pak jsem si uvedomila, ze jsem nevypla airback, pac mladej uz tam rok nesedi. Dite by bylo na cucky, ja v chladku. S touhle kamajdou jsme se od ty doby nevidely.

lolink
Kecalka 499 příspěvků 07.03.18 21:06

@nejsem_tu mladej to taky vyzaduje. Ma rozum :mrgreen:

vertunka
Závislačka 3800 příspěvků 07.03.18 21:07

Poutam i kdyz jedu 300 metru. Znama nepouta a jeste ma ditko na kline a ridi :zed:.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptík se před policisty tvářil jako taxikář, vše musela urovnat Gregorová

Ondřej Koptík (34) přistižen při činu! Ve čtvrtek večer kolem 22. hodiny... číst dále >

Tragédie v dole Dukla: 108 dělníků odsoudili na smrt, zděšení hasiči se hroutili

Náhoda, lajdáctví a selhání lidského faktoru. To všechno stojí za největší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Reklama