Autosedačka po vajíčku, aby šla ven se spícím miminkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
murimuri
Nováček 8 příspěvků 07.10.18 14:46
Autosedačka po vajíčku, aby šla ven se spícím miminkem

Ahoj kočičky, prosím pěkně o radu, chtěla bych autosedačku po vajíčku (aktuálně 13kg váží prcek), aby šla snadno (nebo aspoň vůbec) vyndat se spícím miminkem a odnést dom. Mockrát všem děkuji za rady a zkušenosti.

Nejnovější recenze z kategorie Autosedačky a doplňky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Micaella22
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 07.10.18 14:54

Ty sedacky jsou tezky a hlavne velky, tezky, spatne se drzej, do toho dite co ma 13kg a pak i vic… Hlavne se rvat porad dokola s isofixem? Co proste dite vyndat, vzit do naruce? Nebo prendat do kocaru?

Heivka
Závislačka 3252 příspěvků 07.10.18 15:04

Žádnou takovou jsem neviděla, větší autosedačky (posměrné) nejsou samonosné a musí být opřené do sedačky, jinak nedrží. A ty protisměrné musí být tak masivní aby dítě udržely v bezpečí že i bez dítěte jsou hrozně těžké a kromě toho jsou tak velké, že pokud nemáte dodávku, tak je do auta dáváte tak, že se musí dost naklonit a i s dítětem neprojdou dveřmi od auta a ani nemají ucho na přenášení. Já to vyřešila babyvakem ve kterém jsem syna přenesla. On mi v 8 měsících totiž z vajíčka vyrostl ne váhově ale na výšku, takže kde jsem ho jen potřebovala krátce přenést použila jsem babyvakem,jinak jsem překládala do kočárku nebo do šátku.

murimuri
Nováček 8 příspěvků 07.10.18 15:05

Děkuji za reakci, to vidím jako to řešení, když nic jiného nevymyslíme, ale raději bych přenášela, jsme na to zvyklí s vajíčkem a krásně v něm chrupká přes poledne. Ještě bych chtěla dodat, že nemám isofix. Zaslechla jsem, že Joie stages takto vzít a jít snad lze?

murimuri
Nováček 8 příspěvků 07.10.18 15:06

Taky mockrát děkuji za reakci. A nebudějí se ty děti?

Heivka
Závislačka 3252 příspěvků 07.10.18 15:14

@murimuri Pozor na spaní v autosedačce, dítě by tam nemělo trávit víc času než je nezbytně nutné. Ptala jsem se na neurologii, tam mi doktor řekl, že pro dítě do roka by měl být maximální čas strávený ve vajíčku v kuse do 1 hodiny a maximálně 3 hodiny denně. Když je to víc a pravidelně, tak dětem ochabující břišní svaly.

Alkata
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 07.10.18 15:19

Je to blbost. Dítě vezmi na sebe a je to. Ze zkusenosti pokud vytuhne v autě je v hlubokém spánku a muzes je tahat jak chces.

murimuri
Nováček 8 příspěvků 07.10.18 15:21

Moc děkuji, to vím, to jsem začala praktikovat později, bobíčkovi je 21 měsíců, hihi. A kvůli tomu přenášení ho mám furt ve vajíčku, ale už mu začíná hlavička dosahovat, teď byl ten skok do zimního oblečení, tak je najednou skoro nahoře, tak právě řeším…

murimuri
Nováček 8 příspěvků 07.10.18 15:22
zuzan
Ukecaná baba ;) 2460 příspěvků 07.10.18 15:27

@murimuri jestli uneses tu joie s dítětem tak to musíš být kulturista já bych to nedala.

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 1 inzerát 07.10.18 15:56

Unest takovou sedacku s 13 kg… no tak to good luck :lol: jsem rada, kdyz ji unesu bez dítěte. Je to blbost, proste jsme ho vynesli na rukach a bud spal dal nebo se probral…coz teda plati do teď

Navic nevim jak ta Joie, ale prece ty sedacky jsou fixovany pasem a je potreba je nejak odklopit..?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63698 příspěvků 3 inzeráty 07.10.18 19:03
@Alkata píše:
Je to blbost. Dítě vezmi na sebe a je to. Ze zkusenosti pokud vytuhne v autě je v hlubokém spánku a muzes je tahat jak chces.

Ze zkušenosti, jak které dite, nase se budilo okamžitě po vypnuti motoru. O tom, ze by slo nekam prenaset ani nemluvim.

murimuri
Nováček 8 příspěvků 07.10.18 21:37

Vsem moc dekuji,jdu posilovat :roll:

TMana
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 07.10.18 21:40

Máte téměř dvouleté dítě ve vajíčku? A bojíte se ho budit? No, začínám tušit, že tady bude od Vás v budoucnu ještě hodně nově založených diskuzí.

murimuri
Nováček 8 příspěvků 07.10.18 21:44

Hihihii. Vsude psali,ze je to bezpecnejsi,mam megavejce. A budit ;) se mi ho nechce,panc jsou to my dve hodiny relaxu denne…a restu, hihi. ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >