Autosedačka pro 4 měsíční 8kg mimi, jakou?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mooniimoonii
Povídálka 22 příspěvků 1 inzerát 03.05.19 17:19
Autosedačka pro 4 měsíční 8kg mimi, jakou?

Ahoj maminky, mám chlapečka příští týden mu budou 4 měsíce a máme už přes 8 kg, poradíte jakou autosedačku koupit, vajíčko mu je už těsné, má v něm zmackla ramínka.. Přemýšlím o joie autosedačka every stage 2019..

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Hoa Mai
Kelišová 6313 příspěvků 23 inzerátů 03.05.19 17:33

@Mooniimoonii No v tomhle veku rozhodne protismernou. Lepsi hodnoceni bezpecnosti nez Joie (i kdyz si nepamatuju vsechny typy) ma treba Romer Dualfix. Mas tam muzes ji v aute mit proti i po smeru, takze vam dlouho vydrzi.

Kristyna.Vechtova
Extra třída :D 10239 příspěvků 1 inzerát 03.05.19 17:37

@Mooniimoonii ve 4 měsících koupit pořádné vajíčko do 13kg třeba Römer. Dcera mela na 3 měsících 6kg a má dost místa a neumím si představit takového prcka všude přenášet bez vajíčka, na nákup jít nemůžeš protože do košíku ho nedáš, znamená to všude tahat kočárek..

debra.morgan
Echt Kelišová 8223 příspěvků 03.05.19 18:10

Min. dokud poradne nesedi koupit vetsi vajicko. autosedacku az potom a nejlip protismernou.

hospodki
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 03.05.19 18:11

@Kristyna.Vechtova na nákup jsem brala malého do nosítka, k tomu typ sedačky není směrodatný

Hoa Mai
Kelišová 6313 příspěvků 23 inzerátů 03.05.19 18:20
@hospodki píše:
@Kristyna.Vechtova na nákup jsem brala malého do nosítka, k tomu typ sedačky není směrodatný

taky jsem zo mela tak, i kdyz mame velke vajo, ve kterem deti jezdily do roka, tu nosici funkci jsem moc nevyuzila. Ta mala klistata mi ve vaju rvala, takze nositko to resilo.

Kristyna.Vechtova
Extra třída :D 10239 příspěvků 1 inzerát 03.05.19 19:27

@hospodki taky nosím (v šátku i v nosítku) ale když jedu autem tak mi v 90% dítě usne tudíž jedu na nákup s vajíčkem, neříkám, že to tak mají všichni, ale pro 4 měsíční dítě je prostě nejlepší vajíčko i když má dítě „už“ 8kg :)

Kristyna.Vechtova
Extra třída :D 10239 příspěvků 1 inzerát 03.05.19 19:29

@Hoa Mai jasně, taky nosím, ale prostě při přepravě autem a pak na nákup mi přijde lepší vajíčko a děti mi většinou usnuli. A myslím že zakladatelce nešlo o to kdo a jak na nákup, v to jsme se vyhli tématu všichni. Jde o to že pro 4m dítě je prostě nejbezpečnější vajíčko :)

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 03.05.19 20:30

Nakup si objednavam… nemusim se hrabat s ditetem. Btw do 10m urcite vajco.

miluver
Ukecaná baba ;) 1038 příspěvků 03.05.19 20:40

Holky to je těžký, řeším to samé, co zakladatelka, my budeme muset syna taky přestěhovat do větší :D máme autosedačku maxi cosi do 13 kg, ale malej se tam prostě už nevejde! :think: Teď mu byli ve středu čtyři měsíce a má 9 kg a 72 cm. :lol: :zed: Váhu bych asi neřešila, to asi pod ním nekřupne :D ale např. ty pásy tam jsou ve dvou řadách a i když to má na těch větších, tak je prostě skrčenej a dírky na pás má tak na lopatkách :D a nohy mu prostě čouhají ven, takže je musí mít taky skrčené… :nevim: :nevim: Takže mlaďoch půjde do romerky a dcerka čtyřletá do větší (mmch ta v této sedačce jezdila do 13ti měsíců) Naštěstí ta romerka jde polohovat taky jakoby do lehu no…

miluver
Ukecaná baba ;) 1038 příspěvků 03.05.19 20:42

…jinak všude beru kočárek, bo právě v té sedačce rozhodně nesedí komfortně a tahat 9ti kilového macka + sedačku v ruce, to bych fakt nedala :D :D

debra.morgan
Echt Kelišová 8223 příspěvků 03.05.19 20:49

@miluver za me nema ve 4 mesicich v nicem jinym nez vajicku, co delat, koupila bych vetsi vajicko, treba klippan dinofix. a nohy lést můžou, v protismeru jezdí deti az do 105 cm, tak je jasne, ze nohy maji pokrcene.

miluver
Ukecaná baba ;) 1038 příspěvků 03.05.19 20:58

@debra.morgan Nechápu? Proč jako? Ta sedajda je taky od narození ale do 36 kg a jde dát normálně do ležící polohy jako to vejce…

Mooniimoonii
Povídálka 22 příspěvků 1 inzerát 03.05.19 21:02

Moc děkuji za Vaše odpovědi :srdce:
S manželem jsme tedy usoudili že vybereme větší vajíčko.. :)

Mooniimoonii
Povídálka 22 příspěvků 1 inzerát 03.05.19 21:04
@miluver píše:
@debra.morgan Nechápu? Proč jako? Ta sedajda je taky od narození ale do 36 kg a jde dát normálně do ležící polohy jako to vejce…

To je taky pravda, ta autosedačka vypadá jako normální vajíčko.. Zvětšuje se až když miminko může být v té další.. Ale co jsem koukala na videa, tak tam jsou děti taky docela na tesno :grin:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama