Autosedačky na kočárek Firstwheels city twin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
eli86
Stálice 84 příspěvků 16.10.14 16:11
Autosedačky na kočárek firstwheels city twin

Ahoj holky,
nemáte náhodou některá kočárek firstwheels city twin s autosedačkama? Potřebovala bych vědět jaké sedačky na něj pasují (teda jestli vůbec nějaké na něj pasují) a jestli je potřeba dokoupit i nějaké adaptéry nebo jestli tam stačí ty co tam už jsou pro přehazování hluboké a sportovní korby.Na netu nemůžu nic najít. Možná špatně hledám.

Nejnovější recenze z kategorie Autosedačky a doplňky

Reakce:
quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 16.10.14 16:25

@eli86 http://www. kocarekmania. cz/index. php? option=com_con­tent&view=arti­cle&id=401%3A­firstwheels-city-twin&Itemid=41&lan­g=en
Na vice mistech jsem nasla ze jde maxi cosi, ale potrebujes adaptery 8)

eli86
Stálice 84 příspěvků 14.11.14 10:56
Autosedačky Maxi Cosi

Ahoj holky,
tak už si ale vážně nevím rady :-( prosím ty které měli nebo mají kočárek firstwheels city twin aby mi poradili ohledně adaptérů na autosedačky. Projela jsem internet od Googlu přes všechny obchody, diskuze až po bazárky a jediné co jsem našla bylo to, že se už adaptéry asi neprodávají. Vím že na něj sedí autosedačky Maxi Cosi ale ty adaptéry na ten kočár prostě nemůžu sehnat. Měla některá z vás stejný problém? Jak jste to vyřešili a nebo se dají použít i jiné adaptéry než ty na firstwheels?
 http://www.twinstore24.de/…Cosi-Adapter

tinkerbelll
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 14.11.14 12:31

@eli86 my jsme měli tenhle kočárek předloni a spoustu doplňků nám zůstalo, zkusím se mrknout u tchýně, jestli nám po něm náhodou nezůstaly adaptéry :D jakou máte verzi, tu novější nebo tu starší???

eli86
Stálice 84 příspěvků 14.11.14 21:18

@tinkerbelll
No to by jste byla zlatá :-) :potlesk: jaká to je verze to přesně nevím, ale myslím že ta starší. Kupovala jsem ho od jedné paní na internetu ale bohužel už na ní nemám žádný kontakt abych se jí zeptala ale je to přesně tenhle http://www.twinessentials.ca/…stWheels.htm

tinkerbelll
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 14.11.14 21:34

Ahaa, to máte ten novější, my měli ten bez té stříbrné obruče kolem stříšky. Už jsem ji psala, tak asi odepíše až zítra. Určitě dám vědět, ale nejsem si tím jistá :mavam:

eli86
Stálice 84 příspěvků 14.11.14 22:00

@tinkerbelll
Tak budu doufat :D Myslím si že se ty podvozky nebudou nějak zásadně lišit.
Tak budu čekat na info :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Po olympiádě jsem chtěla se vším seknout, říká veleúspěšná Sáblíková

Sama jsem byla překvapená z toho, jak jsem letos jezdila v pohodě, bez... číst dále >

Budeme je kopat do achillovek! Vydra před zápasem s Anglií naštval české fanoušky

V pátek večer čeká českou fotbalovou reprezentaci nezapomenutelný zápas. V... číst dále >