Autoškola po třicítce v Brně

Anonymní
12.9.19 08:33

Autoškola po třicítce v Brně

Ahoj,

nikdy jsem na auta moc nebyla. Nyní jsem ale začala laškovat s myšlenkou udělat si autoškolu. Přítel má auto, tak že bych ho na delší cestě občas vystřídala. Zajímalo by mě, jestli máte nějaké typy na dobrou autoškolu v Brně, která by mě finančně nezruinovala a měli by tam trpělivost se zmatkující slečnou lehce po třicítce :lol: Aby tam na mě moc nehučeli, ale zároveň naučili dobře a byli tak nějak zdravě přísní. Nejlépe, když budu moci na kurzy a jízdy chodit odpoledne po práci. Mám z aut docela běs, tak abych neměla ještě větší.

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4869
12.9.19 10:38

Zmatkujici clovek nema za volantem co delat. Takze to nikde ani nerikejte. Jinak v Brne je autoskol plno. Tak si to obeslite emailem nebo obvolejte s tema jizdama hlavne. Cena bude plus minus podobna a maji ji vzdy na netu. A i kdyz nekdo da dobry tip na autoskolu, tak chytnete jineho ucitele nez mel dotycny a mate smolika. A hucet do vas musi, jelikoz auto je nebezpecna zbran a je potreba disciplina, kazen a respekt a pak hlavne znat pravidla silnicniho provozu.

Kazdopadne v zadne autoskole vas nenauci ridit, to se musite vyjezdit sama a nabrat zkusenosti. Jezdit s pritelem, ktery vam bude rikat co a jak.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
12.9.19 10:41

http://www.venclovsky.com/

Mám od nich motorku i auto.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.19 12:22
@Cenarius píše:
Zmatkujici clovek nema za volantem co delat. Takze to nikde ani nerikejte. Jinak v Brne je autoskol plno. Tak si to obeslite emailem nebo obvolejte s tema jizdama hlavne. Cena bude plus minus podobna a maji ji vzdy na netu. A i kdyz nekdo da dobry tip na autoskolu, tak chytnete jineho ucitele nez mel dotycny a mate smolika. A hucet do vas musi, jelikoz auto je nebezpecna zbran a je potreba disciplina, kazen a respekt a pak hlavne znat pravidla silnicniho provozu.Kazdopadne v zadne autoskole vas nenauci ridit, to se musite vyjezdit sama a nabrat zkusenosti. Jezdit s pritelem, ktery vam bude rikat co a jak.

Díky za odpověď. Osobně si taky myslím, že zmatkař nemá za volantem co dělat, ale přítel mi nasadil brouka do hlavy a pořád se vyptává a na můj argument, že jsem zmatkař říká, že je to o cviku a že si zvyknu. Půjčil mi auto na popojení pár metrů před domem, i tak to byl celkem pro mě adrenalin, ale docela mě to bavilo. Jenže auto není pro zábavu, ale celkem nebezpečná věc. Takže zatím jen tak po očku sleduji, co se kde nabízí a spíš řeším, jestli do toho vůbec jít. Přeci jenom, je to dost peněz a jestli pak zjistím, že jsem na to pako, tak mi to přijde škoda investice.

  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama