Autoškola - přítomnost třetí osoby

Anonymní
23.10.19 11:14

Autoškola - přítomnost třetí osoby

Ahoj holky, můj dotaz se týká jízd v autoškole a závěrečné zkoušky. Setkali jste se někdy s tím, že by si vzal žák autoškoly někoho dalšího (ne jiného žáka) k sobě do auta na jízdy či závěrečky? Kamarád stresuje a určitě by mu to pomohlo. Děkujiiii

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9556
23.10.19 11:16
@Anonymní píše:
Ahoj holky, můj dotaz se týká jízd v autoškole a závěrečné zkoušky. Setkali jste se někdy s tím, že by si vzal žák autoškoly někoho dalšího (ne jiného žáka) k sobě do auta na jízdy či závěrečky? Kamarád stresuje a určitě by mu to pomohlo. Děkujiiii

Nikdy jsem se s tím nesetkala a pochybuju, že to vůbec půjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10770
23.10.19 11:17

Ne, to jako že by mu vzadu, vedle komisaře, seděla třeba mamka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22369
23.10.19 11:17

Ne, v autě bylo už tak dost plno. Jel se mnou komisař, učitel autoškoly a další zájemce o rp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.10.19 11:20

Nesetkala jsem se s tím, ale za optání nic nedáte - třeba vám to povolí. Já dělala zkoušku jako poslední, takže se mnou jel jen komisař a druhé místo vzadu bylo prázdné. Taky jsem byla šíleně vystresovaná - zvlášť když jsem čekala a čekala a asi každej třetí, kdo dělal zkoušku přede mnou se vrátil s tím, že mu to nedali - a i přes ten velký stres jsem to dala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3299
23.10.19 11:38

A pak budete jezdit pořád s ním? :) řízení auta je stres pořád a musí se naučit a zvládat to úplně sám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22149
23.10.19 11:50

Nesetkala jsem se s tím, aby vedle komisaře seděla například mminka nebo kamarád! Jedině snad, kdyby dělal zkoušku těsně po něm, ale nejsem si jistá! Musím se zeptat svých dětí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.10.19 11:55

Stačilo by při obyč. jízdách - tam komisař nejezdí… třeba si chce jen dodat odvahu a ujistit, že mu to jde. Všichni nejsme super, dokonalí. Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
20365
23.10.19 13:51

Nějak si neumím představit, že by se tam další „nezaujatý“ člověk vešel. U nás tam seděl komisař a další dva budoucí řidiči.

Nezvládne- li kamarád stres při zkoušce, co bude dělat v provozu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1671
23.10.19 16:00
@Anonymní píše:
Stačilo by při obyč. jízdách - tam komisař nejezdí… třeba si chce jen dodat odvahu a ujistit, že mu to jde. Všichni nejsme super, dokonalí. Zakladatelka

Tak na jizdy se staci domluvit s instruktorem. Ja vecne instruktora nekam vyvazela, tu lekarna, tu pekarstvi, tu vyzvednout neco v servisu, pak na “delsi” jizdy jsme jely 3 a vystridaly se. Takze jestli je instruktor normalni, tak proc ne. Na zaverecny jizdy ale urcite ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1807
23.10.19 16:09

No ja pochybuju, ze vezmou civila. Řidič nemá řidičák zatím, takže podle mě legislativa by měla problém, kdyby se neco stalo. Ale třeba se pletu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9556
23.10.19 17:01
@lebambule píše:
No ja pochybuju, ze vezmou civila. Řidič nemá řidičák zatím, takže podle mě legislativa by měla problém, kdyby se neco stalo. Ale třeba se pletu.

Tohle mě taky napadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.10.19 19:04

Shodou okolností moje kamarádka mi dneska říkala, že když udělala autoškolu tak měla pár hodin času, tak jela společně s její kamarádkou, která právě dělala závěrečky. Takže to asi jde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama