Autoškola závěrečky otázky

122
1.9.20 18:35

Autoškola závěrečky otázky

Ahoj, otázka je mířená na ty, co absolvovali v poslední době autoškolu- na co se vás komisař ptal? Má cenu se učit všech 25 ustnich otázek? Nebo se stačí naučit co uděláme při příchodu k vozidlu( co zkontrolujeme atd) diky za odpověď :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1.9.20 18:40

@Vavanda Autoškolu mám za sebou několikrát a neučila jsem se těch 25 otázek ani jednou. Chtějí vědět co zkontroluješ před jízdou, kontrola všech světel a max se zeptá na povinnou výbavu a toť vše. Když jsem dělala řidičák na vlek, tak tam se ptají na věci spojený s nákladem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
122
1.9.20 19:08
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7173
1.9.20 19:10

@jessienovakova asi se chtěla zeptat na klasickou autoškolu, nevi asi nic o přívěsu, návěsu, cisternê…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12377
1.9.20 19:26

Neptal se mě na nic, řekl „ženy a dívky, vy budete mít asistenční služby a kluci pujdou semnou kouknout se pod kapotu, hezký den“ :D :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.9.20 19:30

@Plmo jo vždyť tu jsem myslela, jen poslední věta se vztahovala k vleku. Dle mě nejdůležitější zkontrolovat světla a říct, že by bylo taky fajn kontrolovat provozní náplně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1915
1.9.20 19:43

Je to hrůza, nemusíš o autě vědět vůbec nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73230
1.9.20 20:33
@Petula306 píše:
Je to hrůza, nemusíš o autě vědět vůbec nic.

U nových aut spis realita… Tam stejně tak maximálně nalijes benzin/naftu a vodu do ostřikovačů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.9.20 20:50

Tak me komisar rekl: "
Pojdte si tady vylosovat 2 otazecky". Ranila me mrtvice, protoze jsem umela jen pulku a rovnou 2 si mam losovat? Nastesti to byla povinna vybava a ABS :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2817
2.9.20 09:13

Dělala jsem autoškolu několikrát. Na osobak jsme si normálně tahaly a co jsme vytáhli o tom jsme mluvili, podruhé na kamion také. Nezájem že si holka… Motorová brzda, hydrodinamickej retarder, nebo odvzdusneni palivové soustavy… Šup.
Jestli nejsi schopna se naučit 25 jednoduchých otázek na osobak, tak by ti nikdo dát ridicak neměl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73230
2.9.20 09:32

@Denino Uprimne, k cemu to ridici osobaku bude?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2817
10.9.20 22:51

@j.a.n.i1 upřímně? K ničemu. Po pravdě? Kdo je takovej lempl že se nedokáže naučit u osobního automobilu pár jednoduchých otázek a alespoň něco málo o každé otázce říct, by ridicak mít vůbec neměl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73230
11.9.20 05:01

@Denino Fajn, takze dame do testu par anglickych slovicek, trochu fyziky a kus zemepisu, taky je to k nicemu, ale kdo je lempl a nedokaze je naucit, tak nema co ridit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama