Autovakcína na gynekologické záněty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikolka135
Povídálka 20 příspěvků 25.02.18 15:21
Autovakcina na gyn.zanety

Ahojky. Mate některá zkušenosti s autovakcinou na gyn. Zanety?? Následujících pár dní bych ji měla mít zhotovenou. Je to moje posledni šance…jestli to nezabere nevím co dál :,(

Reklama

Reakce:

Anonymní  25.02.18 16:05
@Nikolka135 píše:
Ahojky. Mate některá zkušenosti s autovakcinou na gyn. Zanety?? Následujících pár dní bych ji měla mít zhotovenou. Je to moje posledni šance…jestli to nezabere nevím co dál :,(

Já ji mám, je to na dlouhé roky ???? jeste jsem se po půl roce nedostala na plnou dávku, dávkování je složité a buď jsem byla na očkování, nebo marodím, mám horečku atd takže musím vynechávat..nevím no, mám z toho takový smíšený pocit.

Verun83
Echt Kelišová 8233 příspěvků 33 inzerátů 25.02.18 16:07

A cos uz zkousela?

Nikolka135
Povídálka 20 příspěvků 25.02.18 16:22

Měla jsem nekolikrat polygynax, macmiror, pak i celkove antibiotika. Vzdycky to zabralo na par dni. Ani s probiotikama to nebylo lepsi.

Po nekolika mesicich jsem rekla doktorce, ze bych chtela na imunologii. Napsala mi doporuceni. Na imunologii byla opravdova profesionalka, dohodli jsem tu autovakcinu, vyzpovidala me a ted cekam na vysledky krve.
Musim rict, ze pristup gynekolozky ke me nebyl nejlepsi, jakmile dostanu autovakcinu, prejdu jinam.

Verun83
Echt Kelišová 8233 příspěvků 33 inzerátů 25.02.18 16:41
@Nikolka135 píše:
Měla jsem nekolikrat polygynax, macmiror, pak i celkove antibiotika. Vzdycky to zabralo na par dni. Ani s probiotikama to nebylo lepsi.Po nekolika mesicich jsem rekla doktorce, ze bych chtela na imunologii. Napsala mi doporuceni. Na imunologii byla opravdova profesionalka, dohodli jsem tu autovakcinu, vyzpovidala me a ted cekam na vysledky krve.
Musim rict, ze pristup gynekolozky ke me nebyl nejlepsi, jakmile dostanu autovakcinu, prejdu jinam.

A mas teda co ve steru?

Nikolka135
Povídálka 20 příspěvků 25.02.18 16:59

E. Coli a jeste jedna strevni baterie, ted si bohuzel na nazev nevzpomenu. Podotykam, ze hygienu jsem dodrzovala presne podle pokynu doktoru (i zehlila spodni pradlo…)

heia
Kecalka 143 příspěvků 25.02.18 17:00

Já jsem měla autovakcínu dvakrát, na kvasinky, žádný valný efekt to myslím nemělo. Pomohla mi až zásadní změna jídelníčku - drastické omezení cukru a bílé mouky.

Verun83
Echt Kelišová 8233 příspěvků 33 inzerátů 25.02.18 17:05
@Nikolka135 píše:
E. Coli a jeste jedna strevni baterie, ted si bohuzel na nazev nevzpomenu. Podotykam, ze hygienu jsem dodrzovala presne podle pokynu doktoru (i zehlila spodni pradlo…)

Tohle je o celkove imunite a stavu strev.
Probiotika, lichorerisnici, jecmen, chlorelu, coriolus. Vsechno dlouhodobe. Min 3 mesice, to by mohlo byt trochu zlepseni. Spis delsi dobu. A zmenit jidelnicek. Omezit cukr, bilou mouku.

Nikolka135
Povídálka 20 příspěvků 25.02.18 17:10

@Verun83 diky za prispevky :)

Anonymní  25.02.18 17:15
@Nikolka135 píše:

ono je to tak, že někdo může mít hygienu ukázkovou a stejně tam tyhle „brebery“ bude mít, jak píšeš, také s tím mám problémy a hygienu mám špičkovou. Je to problém imunitní, nicméně autovakcínu mi doktor silně nedoporučoval.

Nikolka135
Povídálka 20 příspěvků 25.02.18 17:18

Anonymni: Uvidim jake budu mit vysledky krve, myslim, ze tu imunitu uplne v poradku nemam. A od autovakciny me nikdo neodrazoval, ale urcite ji chci zkusit. :nevim:

Verun83
Echt Kelišová 8233 příspěvků 33 inzerátů 25.02.18 17:35
@Nikolka135 píše:
Anonymni: Uvidim jake budu mit vysledky krve, myslim, ze tu imunitu uplne v poradku nemam. A od autovakciny me nikdo neodrazoval, ale urcite ji chci zkusit. :nevim:

Jako obecne, pri oslabene imunite oslabit telo jakoukoli vakcinou mi prijde nesmysl.
Nejdriv bych zkusila povzbudit imunitu prirodni cestou, telu tim nijak neublizis, naopak.

Klairs
Ukecaná baba ;) 1737 příspěvků 10 inzerátů 26.02.18 11:03

Se záněty jsem bojovala asi 10 let cca od 16.. pak jsem vysadila HA a přešlo to, teď jsem to měla zase v kuse 2× 9měsíců při těhotenství, po porodu vždy šlus. Takže u mne to bylo hormonem, který tělo vyplavuje, když je těhotné, nebo si to myslí (HA). Jestli bereš HA a nic nezabírá, zkus vysadit…

l-sou12
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 26.02.18 12:10
@Nikolka135 píše:
Anonymni: Uvidim jake budu mit vysledky krve, myslim, ze tu imunitu uplne v poradku nemam. A od autovakciny me nikdo neodrazoval, ale urcite ji chci zkusit. :nevim:

mně doktor říkal, že autovakcína není dobrá, protože prý třeba zmiznou ty bakterie na který to bude cílený, ale že se zase namnoží jiný, který předtím, tam zase vůbec nebyly. Jak už je tady psáno, antikoncepce - jestli jí bereš, vysaď jí, je to opravdu svinstvo a tyhle záněty mi také způsobovala.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Otravy ve Varech: Něco je shnilého ve městě varském, ale voda to prý není!

V pořadí již 53. ročník karlovarského filmového svátku je za námi, hořká... číst dále >

Umělecká sebevražda, nebo promyšlený tah? Issa chystá duet se Štikovou!

Okurkovou sezonu po karlovarském festivalu rozčeří vydařená taškařice. Sámer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama