Autovakcína proti zlatému stafylokoku

72
24.10.19 00:27

Autovakcina proti zlatemu stafylokoku

Ahoj lidi, cca 5 let se mi ve vlasech tvori hnisave boule, dost to svedi, neskrabat to nedokazu. Zkousel jsem atb jak tbl tak kozni nic nezabralo. Zkousel jsem i sirnou mast a ta take nic. Zmenil jsem i jidelnicek a nic. Udelali mi stery a v cystach byla pritomnost zlateho stafylokoka +++. Zazadal jsem o injekcni autovakcinu z mych bakterii. Je tu nekdo, kdo mel/ma podobny problem?? Zabrala vam vakcina a po jake dobe??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
24.10.19 08:02

Zlatého stafylokoka mám roky. Vyzkoušela jsem snad všechnu dostupnou léčbu vč. autovakcíny a nepomohlo nic. Zbavit se ho se v dnešní době rovná skoro zázraku, ale třeba budeš mít štěstí ;)
anonym - zdr. stav

• Nahlásit
  • Citovat
4719
24.10.19 08:19

Já ho měla jako malá v mandlích. A po autovakcíně byl za 3 měsíce pryč. Taky se mi od té doby snížila nemocnost, že začátku to bylo 1 týden ve škole/školce a 3 týdny léčby, a takhle pořád dokola. Potom jsem byla nemocná tak 3× za školní rok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
24.10.19 08:47

Ja ho chytil u kadernika z holiciho strojku a od te doby se mi porad tvori furunkly. Zajimave je, ze jinde se mi to netvori. Rady lidi at zmenim stravu jsem poslechl, ale po pul roce jezeni zeleniny a kureciho masa nic. Ja jsem nejedl spatne ani predtim, ale rikal jsem si co kdyby. Tak doufejme, ze to zabere v pondeli si pro to jedu na Bulovku a hned zacnu uzivat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama