Autovakcína proti zlatému stafylokoku

107
24.10.19 00:27

Autovakcina proti zlatemu stafylokoku

Ahoj lidi, cca 5 let se mi ve vlasech tvori hnisave boule, dost to svedi, neskrabat to nedokazu. Zkousel jsem atb jak tbl tak kozni nic nezabralo. Zkousel jsem i sirnou mast a ta take nic. Zmenil jsem i jidelnicek a nic. Udelali mi stery a v cystach byla pritomnost zlateho stafylokoka +++. Zazadal jsem o injekcni autovakcinu z mych bakterii. Je tu nekdo, kdo mel/ma podobny problem?? Zabrala vam vakcina a po jake dobe??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
24.10.19 08:02

Zlatého stafylokoka mám roky. Vyzkoušela jsem snad všechnu dostupnou léčbu vč. autovakcíny a nepomohlo nic. Zbavit se ho se v dnešní době rovná skoro zázraku, ale třeba budeš mít štěstí ;)
anonym - zdr. stav

• Citovat
  • Nahlásit
6651
24.10.19 08:19

Já ho měla jako malá v mandlích. A po autovakcíně byl za 3 měsíce pryč. Taky se mi od té doby snížila nemocnost, že začátku to bylo 1 týden ve škole/školce a 3 týdny léčby, a takhle pořád dokola. Potom jsem byla nemocná tak 3× za školní rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
24.10.19 08:47

Ja ho chytil u kadernika z holiciho strojku a od te doby se mi porad tvori furunkly. Zajimave je, ze jinde se mi to netvori. Rady lidi at zmenim stravu jsem poslechl, ale po pul roce jezeni zeleniny a kureciho masa nic. Ja jsem nejedl spatne ani predtim, ale rikal jsem si co kdyby. Tak doufejme, ze to zabere v pondeli si pro to jedu na Bulovku a hned zacnu uzivat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.19 11:06

Taky jsem řešila asi rok a půl. Teď už je to přes tři roky a nevrátilo se to..Pomohl mi klacid, ale napoprvé nic, brala jsem ho dvakrát za sebou, až podruhé to zabralo.. A doporučila bych velké dávky tinktury z lichořeřišnice (tu silnější, z pupenů).. Anonym-zdr. Stav

• Citovat
  • Nahlásit
107
15.11.19 17:30

Autovakcinu si picham uz 2 tydny do bricha pod kuzi. Uprimne nenavidim jehly, je mi dost blbe ne na umreni, ale dost me to unavuje a chce se mi porad spat. Zlepseni zatim zadne, ale pry zabira az posledni lahvicka. Hlavu mam celou obsypanou jedna boule vedle druhe svedi to silene. Potiram kyselinou salyciovou po ni me to svedit na chvili prestane. Tak snad to zabere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat