AVENT odsavacka - ISIS nebo CANPOL PREMIUM?

131
18.10.05 13:16

Ahoj zkusene maminy,

premyslim o koupi odsavacky a protoze byla vsemi vychvalovana od firmy AVENT, tak se rozhoduji nyni jen mezi vyse 2 zminenymi. Prvni je drazsi, druha levnejsi. Mate nektera zkusenost s nimi?

Jeste jsem nekde slysela, ze od MEDELY manualni odsavacka /STANDART nebo HARMONY/ by nemusela byt spatna.

Diky predem za tipy a rady.

Nevite, kde maji AVENT za nejvyhodnejsi cenu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1468
18.10.05 13:49

Ahoj.

Mám zkušenosti s odsávačkou Harmony od Medely. V porodnici jsem vyzkoušela několik typů. Protože jsem měla minimum mléka, byla nutná odsávačka výkonná, nejlépe se stimulací sání. Miminko se narodilo o 5 týdnů dříve a bylo umístěno v inkubátoru, takže jsem nemohla přikládat tak často, jak bych si přála.
S obyčejnějšími odsávačkami byla potíž - měla jsem velmi rozbolavělá prsa.
Harmony můžu doporučit - snadná údržba i ovládání - páková. Cana - kolem 1000,–.

Beruška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2793
18.10.05 14:13

Ahojky!

Mám objednanou odsávačku od Medely,elektrickou,pracuje prý na pulsním principu a proto nejvíce stimuluje tvorbu mléka.Mlíčka mám tak akorát ,některé dny je to horší,proto jsem se rozhodla ji koupit.Z odstříkávání rukou mě už bolí záda a ruce taky nemůžou.
Avent je prý dobrá,ale jedna mamina na chatu mi řekla,že jí 2× praskl píst.Jinak funguje asi dobře.
Ono záleží,z jakého důvodu si odsávačku pořizuješ.Buď máš přebytky a mléko potřebuješ odsát,to stačí asi i obyčejná pístovka.Nebo nemůžeš kojit a máš mléko,pak je dobrá určitě lepší odsávajda,je jich celá řada…Avent,Canpol,Chicco,Medela,…Já potřebuju stimulovat tvorbu mléka,proto jdu do el.od Medely.

Až ji budu mít vyzkoušenou,napíšu,jak jsem spokojená.

Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
18.10.05 16:12

LUCYS

Ahojky,

mlicka nemame prebytek ani nedostatek - proste akorat pro mimiska.
Ja premyslim o odsavacce z toho duvodu, ze chci zacit chodit na vikendovy kurz NJ a potrebuji, aby manzel malou v te dobe krmil /asi 2-3× behem te doby/. Jednalo by se proto jen o pouziti pro tento ucel.

Myslim, ze nijak extra vykonnou nepotrebuji, ale zase se ü toho nechci trapit.

Ta elektricka se asi spise hodi pro maminy, ktere potrebuji vytahnout z prsu i to mlicko, ktere tam neni :-), coz neni nas pripad.

L. a Verunka /3tydny + 6 dni/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
DD
337
18.10.05 16:32

Odsávačka Avent

Ahoj,
používám odsávačku Avent. Během šestinedělí báječně sloužila - to když bylo mléka až až. Asi na přelomu druhého a třetího měsíce věku dcery jsem ji využila, když přišla laktační krize a teď ji potřebuju hlavně na noc, protože Elinka už pěkně spinká a nechci ji budit kvůli tomu, že potřebuju uskutečnit aspoň jedno noční „kojení“. Když jsem totiž přestala kojit v noci (po dobu cca 1 týdne) a měla radost, že se konečně vyspím, začalo se mléko ztrácet a přišla ta krize. Aspoň já si to tak vysvětluju. Teď už jsme zase v pohodě. Co mi vadí při odsávání: nespustí-li se mléko vypuzovacím reflexem tak jak to bývá normálně při kojení, pěkně se při odsávání nadřu. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1966
18.10.05 23:34

Ahoj,
já jsem zakoupila za šílené peníze taky Avent, ale nelitovala jsem ani jednou a kdyby stála 2× tolik, tak si ji koupím znovu. Té ušetřené práce, fakt…Když jsem ještě plně kojila, tak jsem malou flaštičku (125ml)odstříkala tak za 5-10 minut. Dodělávala jsem VŠ, takže jsem mlíčko nechávala doma. K Aventu jsou i 2 flaštičky, víčka atd., navíc vše ostatní od A.je kompaktabilní, dá se to později kombinovat, což oceňuji dodnes.
Tak šťastnou ruku při výběru!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1829
19.10.05 09:16

Ahoj,
kdyby ses nakonec rozhodla pro Avent a nevadila Ti tři měsíce používaná, tak se mi třeba ozvi přes SZ. :-)
Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.10.05 11:09

odsávačku jsem vůbec u tří dětí nepotřebovala, tak bych s koupí počkala, až zjistíš, že to bez ní nezvládneš Petru

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.10.05 15:00

Ahoj,

pokud mohu doporucit tak CANPOL Premium si nekupuj. V obchode mne prodavacka presvedcila ze AVENT jsou vyhozene penize, ze tato je taky dobra. Ale ja jsem s ni rozhodne spokojena nebyla. Pri vetsim mnozstvi vytekajiciho mleka se hned zahltila a mleko se dostalo do pistu a pak prestala fungovat. Navic se paka uz cca po 5 mesicich rozbila. Ted mam AVENT a nemuzu si jej vynachvalit.

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
2221
19.10.05 16:06

Taky jsem zakoupila Avent, fakt jsem spokojená. Nejdřív mě odsávání bolelo, ale pak jsem si zvykla a jde o rychle. Hlavně jsem jí využila, když jem měla mlíčka až až a bolela mě prsa, dr. poradil, že lepší, než odstříkávat je odsávat a bylo to fakt hned lepší. A ještě jsou k tomu dvě lahvičky a savičky - ty mohu doporučit, mají malou direčku, což je úplně super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
799
19.10.05 19:17

Ahoj, už čtvrtý měsíc krmím pouze odstříkaným mlékem a nemůžu si vynachválit Avent Isis (odstříkávám tak 5× denně nejmíň půl hodiny, takže vyzkoušenou jí mám dobře). Koupila jsem ji použitou v mimibazaru za půlku ceny a zatím zcela bez závad…
Tenar a dvojčátka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
19.10.05 20:55

Ahojky, od pocatku tehotenstvi jsem si rikala, ze za odsavacku bych nikdy nedala tak sileny penize jako za Avent ISIS. Jenze to jsem nevedela co me ceka. Pet dni po porodu jsem mela prsa v tak spatnem stavu, ze jsme musela prestat kojit a po trosicku odsavat - byla moc bolava. Shaneli jsme ji v nedeli, takze nebylo co resit - aventka. Ale nakonec se to vsechno dalo dohromady, kojim stale a odsavacku vyuzivam, kdyz me pripada, ze je mlicka nedostatek. Takze muzu jen doporucit. Medelu jsem mela v porodnici, ale hodne me tahala. Nejdulezitejsi je se asi naucit pracovat s odsavackou, protoze pak muze praskat pist, cosi vypadavat atd. Je taky pravda, ze parkrat jsem se nadrela. Tod ma zkusenost. Hodne stesti :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2793
19.10.05 21:06

Tak já už mám doma odsávajdu Medela mini electric.Párkrát jsem to už zkoušela,nejdřív mě překvapila síla sání,trochu to i bolelo,ale pak jsem si sání trochu stáhla a dá se to.Jak jsem už psala,potřebuji zvýšit produkci mléka,takže nic moc neteklo,za 10 minut jsem odsála max. 20 ml(po kojení),ale je to pohoda,nebolely mě ruce.
A Medela ruční stojí kolem 1000 Kč a prý si ji v nemocniční lékárně dost maminky objednávají,výrobky od Medely používají i na porodnici,takže to asi bude dobrá značka.
Ale vidím,že hodně mamin má Avent,taky jsem o ní hodně přemýšlela,určitě bude dobrá.

Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
19.10.05 21:21

Lucys

Tak jsem si uz koupila AVENT a uz jsem ji i malinko vyzkousela.
Chci jit uz tuto sobotu na NJ, tak me trochu tlacil cas.

V :,-(e jsou nejake VIA kelimky na zamrazovani a k tomu adaptery a dudliky s 1 dirkou, ze by se prip. dalo krmit i timto. Asi ale s manzelem nejdrive vyzkousime krmeni strikackou, prece jen mam obavy, aby mala neprestala chtit prso.

V obchode mi nutili sterilizator, ale ten si myslim neni tak nutny, ne? Staci myslim vyvarit ,ne? Jake mate vy s tim zkusenosti. Zdalo se mi zbytecny utracet dalsi penizky.

A jake mate zkusenosti s VIA kelimky? Je to vazne jen na 4 pouziti, nebo je to jen abychom si museli koupit dalsi?

Kazdopadne vam vsem dekuji za cenne dary - ja uz sice byla pro AVENT vicemene rozhodnuta, ale vy jste me utvrdily.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
16.2.06 10:39

Re: AVENT odsavacka - ISIS nebo CANPOL PREMIUM?

LUCYS píše:
Ahoj zkusene maminy,

Jestli mohu poradit, tak jsem vyzkoušela 4 odsávačky a jako poslední od Aventu.Byla jsem s ní maximálně spokojená, mám dvě holčičky ve věku 2,5 roku a 7měsíců.U obou jsem odsávačku používala a byla jsem opravdu moc spokojená.Dále používám kompletní avent řadu (kromě kosmetiky) a i když je to drahé, tak jsem si prošla u první holčičky všemi levnějšími výrobky a po Avent lahvičkách přestala mít koliky, naučila se krásně pít a lahvičky vydrží i na druhé dítě.Dokonce bych řekla, že jsou naprosto nezdolné.Mám kamarádku v Anglii a tam je to o víc jak 50% levnější.
Krásný den Iva.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama