AWD nyní Swiss Life Select - pracovní zkušenost

Anonymní
22.8.13 21:20

AWD nyní Swiss Life Select- pracovni zkusenost

Dobry den, mam dotaz pracuje nekdo u awd ted uz swiss life? Mame strasnw sikovnou financni poradkyni a strasnw se mi jeji prace libi chtela bych to zkusit. Mam pristi tyden pohovor. Tak se chci pripravit a znat zkusenosti i vas ostatnich.
Dekuji a omlouvam se za anonym :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8924
22.8.13 22:21

Zkusenost pracovni nemam, pouze jako klient a to bohuzel negativni. Neprofesionalita, laxnost atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40270
22.8.13 22:24

Spíš záleží na tobě, jestli na tuhle práci máš (dravost, kontakty, znalosti, schopnosti, nervy), aby o tobě nemluvili jako píše @Katchi . Spíš se zeptej sama sebe, jestli máš buňky právě na práci finančního poradce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.13 22:35

Tak myslim jsi ze jsem ten typ cloveky ktery ma na to tu pusu. akorat nechci byt clovek ktery uzavre IZP a je za vodou. chtela bych lidem pomahat tak jako nam pomohla ta nase financni poradkyne:) pracovala jsem otehotnenim v ceske pojistovne ale na tom mi vadi ze se vesmes jen prezentuje ona sama za sebe a „prodavaji“ se jen jeji produkty ale mi vetsi rozhled mi prijde lepsi.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.14 12:10

Tak ja to zkusila vydrzela jsem 7mesicu protoze to nylo pro me prodelecne. No dostala jsem vyuctovani ze mam zaplatit 34tisic. Neco na stornu neco za licenci atd. Hned tak z ceho to zaplatim vazne nevim. Clovek si chtel vydelat najit si praci a dostal se jedte do vetsiho srabu… Tohle az se dozvi pritel tak me nekam odstreli…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.14 17:07

Ahojky, já taky dostala nabídku od firmy swiss life a ted nevím jestli ji přijmout. Máte někdo zkušenosti ve firmě?- jak vyplácejí a jestli jsou storna a jak jednají s nováčky? Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.14 17:16

Ja skoncila v breznu. A budu si domlouvat splatkovy kalendar… System firmy je dobry vse maji osefovane. Rekla bych ze se to zazemi neda srovnat s ovb nebo partners zfp atd. Maji za sebou svycarskou pojistovnu. Je super ze se tam netoci tolik lidi jako v ostatnich spolecnostech a ze te primo seznami s generalnim reditelem. Ale pokud nemas stesti a nedari se ti tak jako ja je to spise prodelecne nez vydelecne. Ale ten co se dari tak se maji dobre…

• Citovat
  • Nahlásit
1325
19.1.15 15:58

Ahojky, chtěla bych obnovit diskuzi…ve čtvrtek mám jít na pohovor MANAGER OBCHODNÍHO TÝmu, asi také práce na OSVČ? Za co chtějí peníze, když odejdeš? Základní plat asi žádný? Já bych nechtěla mrhat svým drahoceným volným časem na pohovoru… :palec: Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1325
22.1.15 22:05

Po přečtení všech příspěvků jsem na pohovor ani nešla - ztráta času :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.10.16 19:38

Také mohu přispět se svojí troškou do mlýna! Hlásila jsem se na pozici manažer obchodního týmu, prošla jsem 3. kolovým výběrovým řízením, domluvili jsme se na spolupráci. Chtěla jsem, aby poslali dokumenty, které budeme podepisovat. Neposlali nic, nejdříve, že ano, ano. Pak pan ředitel napsal, že není co poslat. To bylo v červnu. Udělala jsem si prázdniny. V září jsme se dohodli na nástupu v říjnu. Konečně něco poslali - přehled, co má člověk dodat a jaké živnosti si zařídit. Provedla jsem. Dokument odkazoval na smlouvu, vyžádala jsem si smlouvu, kde nebylo nic moc zvláštního. Problém nastal při podpisu smlouvy, vytáhli dodatek! Ten jsem odmítla podepsat, takže opět hledám práci, jen máme o 4 měsíce více! Nehledají manažery, hledají pouze obchodní pěšáky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26589
5.9.18 10:45

@Evik91 Kolik ještě diskuzí založíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu