Až bude mít přítel vyřešeno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  01.05.18 21:40
až bude mít přítel vyřešeno

Holky, byl u nás švagr s mladou přítelkyní, s kterou nebydlí, ale stýkají se již 5 let. Tak jsme se jí ptali, kdy s ním bude bydlet a ona řekla, že až bude on mít vše vyřešeno (mají s bývalou nějaké nechutné tahanice ohledně majetku). A on zas tvrdí, že už jí to nabízel, ale že počkají, až ona bude mít větší děti.

Holky, já tomu nerozumím, když se tak milují, jak předváděli (on jí pořád za zadkem, pořád jí držel za ruku, objímal, líbal), tak proč teda spolu nejsou? Chápete to?

Dávám anonymně, rodina, tak proto

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Ou
Závislačka 4332 příspěvků 01.05.18 21:44

A to je vaše starost? Oni nějak musí naplňovat vaše představy?

Nebo potřebujete potvrdit, že se určitě nemaj tak rádi?

Nechte je žít podle svého a nepomlouvejte je kudy chodíte, včetně internetu.

xsaleen
Echt Kelišová 9111 příspěvků 01.05.18 21:45

Tak když jim to tak vyhovuje :nevim:
třeba si ho chce uzit jako milence, a ne hned prat jeho fusekle :mrgreen:

Judynka33
Kecalka 126 příspěvků 01.05.18 21:50

Spíš nechápu, co tobě je do jejich vztahu :mrgreen:. I kdyby se znali deset let a nebydleli spolu je to jejich vec :*.. A já to docela i chápu.. Když spolu dva bydlí tak už to občas přejde do stereotypu a už to není taková romantika. A je to takové jiné, jsou si vzácnější… Aspoň já to tak vždycky měla :) :)

luloinka
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 01.05.18 21:51

Ne, nechápu to. Když někoho miluju, chci s ním bejt pořád… My jsme s partnerem spolu začali bydlet po asi 14 dnech :mrgreen: ale je fakt, že jsme byli mladí a bez závazků.

lachtanice86
Závislačka 4975 příspěvků 01.05.18 21:57

To je snad jejich věc.

Venetia
Vesmírná mluvilka 31701 příspěvků 01.05.18 22:09
@Anonymní píše:
Holky, byl u nás švagr s mladou přítelkyní, s kterou nebydlí, ale stýkají se již 5 let. Tak jsme se jí ptali, kdy s ním bude bydlet a ona řekla, že až bude on mít vše vyřešeno (mají s bývalou nějaké nechutné tahanice ohledně majetku). A on zas tvrdí, že už jí to nabízel, ale že počkají, až ona bude mít větší děti.

Holky, já tomu nerozumím, když se tak milují, jak předváděli (on jí pořád za zadkem, pořád jí držel za ruku, objímal, líbal), tak proč teda spolu nejsou? Chápete to?

Naprosto..Asi si to tak chtějí dlouho udržet

teerax
Kecalka 269 příspěvků 01.05.18 22:30
@Judynka33 píše:
Spíš nechápu, co tobě je do jejich vztahu :mrgreen:. I kdyby se znali deset let a nebydleli spolu je to jejich vec :*.. A já to docela i chápu.. Když spolu dva bydlí tak už to občas přejde do stereotypu a už to není taková romantika. A je to takové jiné, jsou si vzácnější… Aspoň já to tak vždycky měla :) :)

taky mi to přijde, že čím déle, tím líp..vztah pak zbytečně dřív přejde do řešení funkčních záležitostí a stereotypu…
já bych to taky odkládala co nejdéle, člověk si pak toho užije ještě až až :D

a zakladatelka jim to asi z nějakého důvodu nepřeje a chce se ujistit, že se tak rádi nemají.. :think:

Russet
Kelišová 7327 příspěvků 01.05.18 22:30
@Anonymní píše:

On se pět let tahá s bývalou o majetek? 8o Tak to bych se k němu taky nehrnula. Ale jinak je to jejich věc. Nemám ráda, když mi někdo krafá do vztahu.

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 01.05.18 22:49

Pokud bych měla přítele, který by měl ještě nějaké tahanice s ex tak bych se do bydlení taky nehnala. Mě stačí, že někde nějaká ex je a furt nám bude tak nějak za zádelí, protože spolu mají dítě a ještě aby u toho byly nějaké tahanice ohledně majetku…

Anonymní  01.05.18 22:51

Nepotřebuju se v ničem utvrzovat, spíš mi tam něco prostě nesedí. Když někoho budu milovat, tak s ním budu chtít být, a ne jednou nebo dvakrát do měsíce. On je sám, ona teda má ty děti, společné určitě neplánují. Ta doslova demonstrace lásky byla v něčem divná, ale neumím to pojmenovat. Vždyť to tady je v každém druhém příspěvku, že po pěti letech už je to o partnerství a ne slepém zamilování - a tam mi to připadalo jako kdyby se znali rok max.

Omlouvám se, ale něco mi tam prostě nesedělo.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2200 příspěvků 01.05.18 23:23

Tak jestliže se vidí jednou do měsíce, tak se i po letech můžou chovat jako čertvě zamilovaní přeci, to je základní matematika…

Uživatel je onlineradkka
Neúnavná pisatelka 19850 příspěvků 02.05.18 06:23

Možná ti lžou, protože ví, jak nechutná drbna jsi…

Marek_04
Kecalka 141 příspěvků 02.05.18 06:57

Chapu, ze mají své důvody. Co nechapu, proc to zrovna Ty tak resis. A uz vubec ne, proc to hrotis tady.

:roll:

ivašot.
Kelišová 5799 příspěvků 02.05.18 07:06
@Anonymní píše:
Nepotřebuju se v ničem utvrzovat, spíš mi tam něco prostě nesedí. Když někoho budu milovat, tak s ním budu chtít být, a ne jednou nebo dvakrát do měsíce. On je sám, ona teda má ty děti, společné určitě neplánují. Ta doslova demonstrace lásky byla v něčem divná, ale neumím to pojmenovat. Vždyť to tady je v každém druhém příspěvku, že po pěti letech už je to o partnerství a ne slepém zamilování - a tam mi to připadalo jako kdyby se znali rok max.Omlouvám se, ale něco mi tam prostě nesedělo.

Jestli tě dobře znají, tak to dělali proto, abys měla o čem přemýšlet…nebo mohla záviďět :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Hlavně se nebojte lékaře, říká odborník na křečové žíly

O žilním onemocnění se příliš nemluví a nepěkně vypadající žíly na nohách se... číst dále >

Články z Expres.cz

Top Star v ohrožení? Tvoří ho samé krásky, které začaly zakládat rodiny

Primácký bulvárně společenský pořad Top Star je v ohrožení. V tomto případě... číst dále >

Štiková terčem kritiky kvůli reality show: Dostává výhrůžné zprávy i urážky

Myslela si, že jí reality show Štiky přinese slávu, zatím ale sklízí kritiku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Australanka shodila za necelý rok 49 kg, aniž by vkročila do fitka

Původně štíhlá Teresa Venetoulisová ze Sydney se po dvou dětech projedla k... číst dále >

K dítěti nepotřebujete téměř nic, říká herečka Andrea Růžičková

Když se herečce Andree Růžičkové loni v srpnu narodil syn Tobiáš, čekala, že... číst dále >

Reklama