Až moc přehnaný strach o miminko?

Anonymní
28.5.20 21:06

Až moc přehnaný strach o miminko??

Asi budu vypadat jako hysterka.. Ale mimi bylo opravdu vytoužené a předcházel mu rok snažení. Nyní jsem ve 22 týdnu. Všude narážím na články jak těhotenství ke konci nedopadlo a mě z toho jde už hlava kolem, snažím se to necist ale opravdu mi přijde že z toho bláznim :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12358
28.5.20 21:10

Nečti to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
219
28.5.20 21:13

Základ je nečíst, nestresovat se z nějakých “článku” a užívat si těhotenství :hearts:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3795
28.5.20 21:16

Nečti to. Obavy jsou přirozené. Po porodu se zase budeš bát o miminko. Fakt se od toho musíš odprostit jinak se zcvoknes. Žít ve strachu se nedá. Myslí pozitivně, vše bude OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59265
28.5.20 21:37
@Anonymní píše:
Asi budu vypadat jako hysterka.. Ale mimi bylo opravdu vytoužené a předcházel mu rok snažení. Nyní jsem ve 22 týdnu. Všude narážím na články jak těhotenství ke konci nedopadlo a mě z toho jde už hlava kolem, snažím se to necist ale opravdu mi přijde že z toho bláznim :nevim: :nevim:

Necti to.. Jednoduchá ráda.. Stát se může cokoliv, nelze to ovlivnit.. Prostě věř, že to bude good..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2528
28.5.20 21:37

U prvniho ditete jsem emimino objevila az v 7mesici a muzu ti rict, bylo mi do ty doby fine ;D nic jsem nevedela :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
934
28.5.20 21:50

Jak kdybys mluvila o mě :grinning: já zas kráva blbá pročítala příběhy Prázdná náruč :person_facepalming: :person_shrugging: fakt, nečti to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2663
28.5.20 21:51

Prostě si to zakaž číst

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12838
28.5.20 21:54

Nečíst. Já jsem tehotestvich tyhle články, deníčky, diskuze vůbec nečetla. By mi jinak hrablo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
28.5.20 22:05

Chápu tě, měla jsem to stejně, když jsem při druhém těhotenství objevila emimino. Bohužel ty obavy nějak nešly vypustit. Prostě jsem se bála. Ale rychle to uteklo a vše dobře dopadlo. Totéž přeji tobě, pevné nervy a zdravé miminko. Pokud tě přepadne nesnesitelný strach, zajed prostě na kontrolu kdykoliv, od toho si přece platíme pojištění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6437
28.5.20 22:14

Pro klid duše si můžeš půjčit Angel Sounds.

A jinak zkus se přesvědčit, že to bude ok. Ona ta víra/psychika fakt zabírá a myslím, že i leccos skutečně ovlivňuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6398
28.5.20 22:17

Necti to, opravdu. Ano, stat se muze cokoli, kdykoli, ale dalsi stres navic je zbytecny. Mysli pozitivne, psychika dela hodne :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
842
28.5.20 22:17

Jooo taky jsem četla diskuze a články :lol: a furt se kontrolovala a hlídala… :zed: fakt to necist no.. pak mě napadlo číst o porodu a koukat na videa a tak.. a pár dní před termínem jsem i četla o císaři.. no pecka, taky jsem rodila císařem.. :zed: fakt to nečti a užívej si to, ten klid, peci, že miminko kope :* já měla ten angel sound a furt jsme s přítelem poslouchali. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.20 05:42

Ahoj, mám to stejně, čtu všechny ty negativní články a už mi z toho hrabe… Dokonce moje doktorka, u které jsem už stihla být na mimořádné kontrole kvůli pohybům (jsem 23 TT), mi říkala, že se nemám nervovat a zkusit si to užívat. :zed: a to se před ní vždycky usmíval. :nevim:
Zkus googlit věci o tom, co bude po porodu… Nebo je dobré začít vymyslet, jak bude vypadat pokojík. Já z toho strachu odmítám před porodem skládat postýlku a přebalovací pult, ale skříň a stolek můžeš umístit hned… :think: Škoda, že nemůžeme zakázat googlu, aby určitá slova vyhledával… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
9
9.6.20 08:15

Já se klepu taky - a to ty příběhy se špatným koncem nečtu. Teda, četla jsem je cca před půl rokem po zamlklém těhotenství, něco jako útěcha, že v tom nejsem sama, teď se tomu vyhýbám, ale to, co jsem četla tenkrát, mi bohužel z části v hlavě zůstalo.
Teď jsem 15+0, mám týden po poslední kontrole a zase začínám být nejistá, jestli je všechno stále OK. Potřebovala bych ultrazvuk tak jednou týdně, na uklidnění, měsíc mezi kontrolami se ma zdá strašně dlouhá doba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama