Azalia krvácení po dvou letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 10:43
Azalia krvácení po dvou letech

Dobrý den, beru antikoncepci azalia, tudíž nedělám pauzu na menstruaci. Včera jsem zjistila že mi v platíčku chybí jeden prášek, jako bych si vzala v nějaký den dva najednou. Nejsem si toho vůbec vědoma a naneštěstí jsem před pár minutami uviděla lehké špinění, které se mi dostavuje, když tabletku vynechám. Je také možné, že jsem se buď přehlídla a prášky užívala správně, nebo jsem si tabletku vzala z druhého konce, nevím…pohlavní styk byl včera hned po tabletce a cca před týdnem. Bojím se, že jsem vynechala, ale s počtem tabletek mi to nesedí…je možné krvácené u požití dvou tabletek a případné těhotenství? Prosím Vás o radu a případnou podporu, jsem z toho hotová, děkuji :(

Reakce:
Janakatabara
Kecalka 291 příspěvků 30.07.19 11:13

A ty kojíš? Já jsem při Azalii začala krvácet-špinit při ukončení kojení…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 11:17

@Janakatabara nekojím, azalii beru kvůli tomu že je nízkohormonální a pro mě je to kvůli nemoci lepší

Janakatabara
Kecalka 291 příspěvků 30.07.19 13:04

Mně dr. říkala, že když nebudu kojit, mohou se občasné výkyvy- krvácení, špinění vyskytnout. Stalo se mi to 1× (cca 10 dní to trvalo) a pak zase 3 měsíce klid, tak třeba je to ono.

Váš příspěvek
Reklama