Azalia při kojení

232
5.6.21 16:14

Azalia při kojení, Vaše zkušenosti ?

Holky, otázka pro ty z Vás, co máte s Azalií osobní zkušenosti🙂 zajimalo by mě, zda Vašemu miminku mlíčko nepřestalo chutnat, jak působila Azalia na Váš organismus, jestli jste nešpinily apod. Uvažuju o ní, malému bude 5 měsíců, kojim a dnes jsem dostala první MS. Všem děkuji za rady :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
270
5.6.21 16:41

Bylo mi po ní špatně od žaludku. Vydržela jsem ji brát snad jen první platíčko, pak jsem musela přestat. I celkově mi přišlo, že mi výrazně ovlivnila náladu a psychiku, ale byla jsem cca 3-4 měsíce po porodu, takže to mohlo být ještě dozvuk poporodních hormonů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
5.6.21 16:52

@Advise
Takže jsi to řešila jak, jestli se mohu zeptat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
270
5.6.21 16:54
@ashanthe píše:
@Advise
Takže jsi to řešila jak, jestli se mohu zeptat?

Přestala jsem ji brát. :) Později, už jako nekojící jsem se k této antikoncepci musela vrátit, resp. k tomuto typu antikoncepce, neboť je vhodná při léčbě endometriozy. Vydržela jsem ji brát asi 2 roky, pak jsem musela přestat, bylo mi po ní zase špatně od žaludku. Myslím, že je to dost subjektivní. Takže pokud nejsi odpůrce antikoncepce a je to pro tebe vhodná možnost, vyzkoušej to a uvidíš. Na mléko ani miminko by to vliv mít nemělo, jinak by to nepředepisovali. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13122
5.6.21 17:42

Mne vyhovovala, problemy zadne. Kdyz to nevyzkousis, tak se to nedozvis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
5.6.21 17:55

Naprosto v pohodě, žádné špinění. Mlíčko stále chutná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
5.6.21 23:38

@Hobitka
Děkuji :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
5.6.21 23:39