Azalia, problémy s kojením a krvácení

18.11.19 11:45

Azalia, problemy s kojenim a krvaceni

Dobrý den, vim že podobna temata už tu určitě jsou. Budu svuj dotaz konkretizovat. Po kontrole u gynekologa jsem dostala antikoncepci azalia. Nikdy driv sem zadnou antikoncepci nebrala takze vubec netusim co cekat a jak to bude fungovat. Ale po tydnu uzivani azalie jsem zacala pomerne dost krvacet, hledala jsem informace a dozvedela se ze to je celkem bezne u teto antikoncepce, zatim krvacenj neresim doufam ze to po tydnu prestane ale jde mi o to ze od te doby co krvacim mi muj malej blbne pri kojeni. Je strasne neklidnej a neprisava se, kojeni nam trva delsi dobu. Taky driv v noci spinkal brala jsem ho vzdy jen na kojeni a spinkal dal ale od te doby co krvacim spinka spatne, je moznx ze to ma souvislost s krvacenim nebo s antikoncepci? Dekuji za rady a nazory

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18.11.19 11:48

@HimawariAyaka
Také jsem brala Azalii při kojení. S kojením problém nebyl, ale krvacela jsem 25 dni v měsíci, zhruba 5 dni byl klid. Po 3 měsících jsem Azalii vysadila a radši byla bez antikoncepce, kamarádka ji vysadila chvilku po mě, ze stejného důvodu.. Pritom gynekolog mi říkal, ze nebudu krvácet vubec..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3978
18.11.19 12:12

Beru Azalii od narozeni starsiho syna (6,5let) po porodu. Kojeni v pohode i ted s mensim…a ani jsem nekrvacela… prvni MS jsem dostala s utlumem na obcasne nocni kojeni. AZALIA udajna v malem zanedbatelnem mnozstvi prechazi do MM ale nemela by menit chut… mozna ale v ramci nejakych hormonalnich zmen ve Vasem tele…tezko rict…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama