Azylový dům nebo tak něco

Anonymní
21.6.20 21:03

Azylový dům nebo tak něco

Maminky potřebuju radu mám dítě už je mu před rok žijeme spolu sami jeho otec ho nechtěl a bylo to moje svobodné rozhodnutí si ho nechat takže mi neplatí ani alimenty. Chodim normálně do práce kde si ho mohu brát sebou takže vše zvládám v klidu sama s pomocí státu který mi dává rodičovský příspěvek. Ale teď k věci. Žijeme s prckem u mojí mami a už to tu opravdu nejde klasický ji platím nájem a poplatky ale nedá nám chvíli pokoj psychycky mě hrozně ničí a pak se to odráží i na miláčkovi a to samozřejmě nechci chci být dobrá máma a chci mu dát první poslední a hlavně klidný zazemi nechci aby musel poslouchat neustále hádky věřila jsem že to tak nebude když jsem si dávala dohromady kus domu ale bohužel to tak není moje otázka zní máte někdo zkušenosti s azylovým domem nebo s něčím co by mohlo moji situaci řešit nájem bych opravdu neutahla bydlím kousek od Prahy a ty nájmy jsou vážně příšerný a zároveň se nechci stěhovat úplně někam jinam mám tu tu práci a kamarády a kluk taky svoje kamarády na který je zvyklí ale taky zároveň nechci být závislá na statu to opravdu ne

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19341
21.6.20 21:10

A co spolubydlení?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.6.20 21:12
@ka2ka píše:
A co spolubydlení?
Úplně se mi to nelíbí to asi není úplně nejlepší prostředí pro dítě ale samozdrejme kdybych něco vhodného našla tak do toho jdu
  • Nahlásit
  • Citovat
1626
21.6.20 21:16

Tak třeba bys našla spolubydleni s nějakou maminkou, která je v podobné situaci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
956
21.6.20 21:23

Vše zvládám v klidu sama s pomocí státu
to je dost vtipné spojení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6759
21.6.20 21:30
@evulinda79 píše:
Vše zvládám v klidu sama s pomocí státu
to je dost vtipné spojení

„ktery mi dava rodicovsky prispevek“ - ty ho nepobiras…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jun
621
21.6.20 21:31

No a příspěvek a doplatek na bydlení by nepomohl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.6.20 21:33
@Lucie_Sx píše:
„ktery mi dava rodicovsky prispevek“ - ty ho nepobiras…?

Asi určitě pomohl ale bojím se aby pak po mě nesla sociálka a nevzali by mi malého starám se o něj jak nejlíp umím ale prostě se bojím uzntskle bude dost problémů sznse odstěhují je to. psychopstka a je schopna naprosto všeho

• Nahlásit
  • Citovat
3688
21.6.20 21:45

Spolubydleni je horší nez azylak? Ja bych ti nedala vubec nic byt to na me. Ty sis udelala decko s buhvi kym a ano nejsi schopna zařídit alimenty… okradas vlastni dite. Milacka. Který uz tak ma hrozny start do zivota.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3688
21.6.20 21:49

Pokud maličký posloucha hadky a zijes s psychopatkou, tak by bylo namístě aby zasahla socialka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.6.20 21:49
@Kaileee píše:
Spolubydleni je horší nez azylak? Ja bych ti nedala vubec nic byt to na me. Ty sis udelala decko s buhvi kym a ano nejsi schopna zařídit alimenty… okradas vlastni dite. Milacka. Který uz tak ma hrozny start do zivota.

Já taky ale o nic nežádám beru pouze to co každá rodičovský příspěvek tak se uklidní.

• Nahlásit
  • Citovat
3688
21.6.20 21:51
@Anonymní píše:
Já taky ale o nic nežádám beru pouze to co každá rodičovský příspěvek tak se uklidní.

Jo protoze zijes u maminky a vyjdes s tim, ale jinde asi tezko, vid

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24527
21.6.20 21:54
@Anonymní píše: Úplně se mi to nelíbí to asi není úplně nejlepší prostředí pro dítě ale samozdrejme kdybych něco vhodného našla tak do toho jdu

A myslíš, že azylový bydlení je nějaký hotel kde budeš sama? To.je dočasně řešení pro lidi v nouzi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.6.20 21:55
@Kaileee píše:
Jo protoze zijes u maminky a vyjdes s tim, ale jinde asi tezko, vid

Pochybuju že bys na tom byla líp kdybys neměla partnera tak se do mě prosím nenavazej

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.6.20 21:57
@pikola píše:
A myslíš, že azylový bydlení je nějaký hotel kde budeš sama? To.je dočasně řešení pro lidi v nouzi :nevim:

To si samozdrejme nemyslím proto se snažím najít řešení i bez azylaku a spolubydleni

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama