B. Mitrafai vyrábějící marmelády připravuje dceru na olympiádu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6449
2.12.21 10:16

B. Milfait vyrábějící marmelády připravuje dceru na olympiádu

Dobré ráno,

vzpomínáte na Blanku Milfait, která vyráběla marmelády a nabízela je i na anglickém královském dvoře? Cestovala karavanem po světě a tam údajně tyto marmelády vznikaly (jak plnila hygienické normy netuším). Teď provozuje kemp v italským Dolomitech, kde žije s manželem a 3 dětmi. Děti mají domácí školu a nejstarší dcera se připravuje na olympiádu v atletice v roce 2032. Účastní se 50 běžeckých závodů ročně.
Co na tento styl života a výchovy říkáte?

https://eduzin.cz/…v-roce-2032/?…

Příspěvek upraven 02.12.21 v 10:35

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33737
2.12.21 10:25

Každej jsme nějakej, no :mrgreen: Nemám takový ambice. S naším průměrným životem jsem nadmíru spokojená :dance: Miluju svý průměrný děti :srdce: A marmelády dělá stejně nejlepší moje babička :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mag
11767

@Josefuna Ja jsem dceru videla na zavodech. Ma brisaky jsko dospela atletka. Jestli dojdou k olympiade nevim, ale s detmi starsimi o dva roky ve sprintech drzela krok. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20425

Držím jim palce. Já bych to nezvládla, trénovat a učit své děti, tak skončím buď v Bohnicích nebo na Pankráci. Na druhou stranu zrovna atletika je sport, který tento styl výchovy nepotřebuje, není to tenis, krasobruslení,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20425
2.12.21 10:27

@mag já jsem to nedocetla, ona počítá s oh ve sprintech?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6449
2.12.21 10:27
@mag píše:
@Josefuna Ja jsem dceru videla na zavodech. Ma brisaky jsko dospela atletka. Jestli dojdou k olympiade nevim, ale s detmi starsimi o dva roky ve sprintech drzela krok. :)

Právě, já se pak schválně podívala na instagram a taky jsem si toho všimla. Když jsem tam viděla video s posilování, které tam dělala už i mladší sestra, která taky už závodí, tak se ani nedivím.

https://www.instagram.com/…gangelsteam/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6449
2.12.21 10:28
@mag píše:
@Josefuna Ja jsem dceru videla na zavodech. Ma brisaky jsko dospela atletka. Jestli dojdou k olympiade nevim, ale s detmi starsimi o dva roky ve sprintech drzela krok. :)

https://www.instagram.com/p/CRvOdrrrIBw/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6449
2.12.21 10:30
@Cuddy píše:

Píše v běhu, nevím, jaký myslí. Ale prý se už připravují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mag
11767
2.12.21 10:30
@Cuddy píše:

Ja to taky necetla, videla jsem ji zavodit na krajskym preboru a behala sprinty. U tech malych deti se beha max. 600m, sprinty, skáče se do dálky a hází krikeťákem. Na nejake specializace je brzo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
2.12.21 10:34

Není to Blanka Milfait? Nebo to pletu? To příjmení je tu napané jakési jiné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6449
2.12.21 10:35
@Cassiopea10 píše:
Není to Blanka Milfait? Nebo to pletu? To příjmení je tu napané jakési jiné.

Ano, to je ona.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7753
2.12.21 10:42

Mě osobně to přijde úplně šílený a rozhodně bych nechtěla bejt její dítě. Ty děti nejsou v kolektivu, jsem i proti domácímu vyučování. Vždyť jen co udělalo zavření škol kvuli covidu s dětma, dětsky psychiatrové mají narváno. Děti potřebujou svý vrstevníky, ne tohle.
Moje dítě děla sport od 4 let, ale v kolektivu, už se 2× nominoval na Mistrovstí Evropy, je mu 13 let. Ale dělat to že chce, a baví ho to, nikdo ho do toho netlačí a nenutí ho k nenormálním výkonum vzhledem k jeho věku.
Tohle je prostě pro mě děs, co dělaj svejm dětem, toť můj názor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
2.12.21 10:46
@Josefuna píše:
Ano, to je ona.

Já jsem si vzpoměla na starou diskuzi na téma té paní https://www.rodina.cz/…18115103.htm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6449
2.12.21 10:47
@Coco 74 píše:
Mě osobně to přijde úplně šílený a rozhodně bych nechtěla bejt její dítě. Ty děti nejsou v kolektivu, jsem i proti domácímu vyučování. Vždyť jen co udělalo zavření škol kvuli covidu s dětma, dětsky psychiatrové mají narváno. Děti potřebujou svý vrstevníky, ne tohle.
Moje dítě děla sport od 4 let, ale v kolektivu, už se 2× nominoval na Mistrovstí Evropy, je mu 13 let. Ale dělat to že chce, a baví ho to, nikdo ho do toho netlačí a nenutí ho k nenormálním výkonum vzhledem k jeho věku.
Tohle je prostě pro mě děs, co dělaj svejm dětem, toť můj názor.

Mně to přijde taky přehnané, ale zase na druhou stranu si nemyslím, že děti potřebují tolik kolektivu, který nabízí škola. Ona má 3 děti, takže si asi vystačí. A nejstarší má 8 let. Naopak si myslím, že děti ve škole tráví zbytečně moc času, ostatně spíš jde o to, aby měli rodiče klid na práci, tak je třeba dítě někam umístit. K nějakému kamarádění se tam ani nemusí dojít. V ČR teda škola na ZŠ i SŠ není dlouho do večera, ale v zahraničí už na prvním stupni mají klidně několikrát týdně do 16.30, na druhém stupni každý den. A to mi přijde už zase jako skoro ztráta svobody, že společnost nutí děti prožít celý den v nějaké instituci, přitom to učivo by se určitě dalo zvládnout za méně hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6449
2.12.21 10:50
@Cassiopea10 píše:
Já jsem si vzpoměla na starou diskuzi na téma té paní https://www.rodina.cz/…18115103.htm

Ano, teď žijí, tedy spíše před covidem, žili z toho kempu v Dolomitech a ještě provozuje ubytování na zámku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat