Máte prosím knihu Babičce s láskou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Elik78
Povídálka 24 příspěvků 26.10.18 08:59
Babičce s láskou

Dobrý den, není to tedy téma k diskuzi, spíše dotaz.. nemáte prosím někdo knihu Babičce s láskou? Potřebovala bych, jestli by byl někdo tak hodný a ochotný a vypsal mi ty věty, které jsou uvnitř. Kniha není dráha, normálně bych ji koupila, ale chci to udělat i pro dědulu a v dědečkově verzi jsem tu knihu nenašla. Byla bych Vám moc vděčná :)

Reakce:
Keyllah
Extra třída :D 10125 příspěvků 26.10.18 09:00
@Elik78 píše:
Dobrý den, není to tedy téma k diskuzi, spíše dotaz.. nemáte prosím někdo knihu Babičce s láskou? Potřebovala bych, jestli by byl někdo tak hodný a ochotný a vypsal mi ty věty, které jsou uvnitř. Kniha není dráha, normálně bych ji koupila, ale chci to udělat i pro dědulu a v dědečkově verzi jsem tu knihu nenašla. Byla bych Vám moc vděčná :)

zkoušela jsi mrknout na uložto jestli tam třeba není ke stažení? ;)

Elik78
Povídálka 24 příspěvků 26.10.18 09:02

@Keyllah tak to mě vůbec nenapadlo, ale teď jsem koukla a zatím nic teda :nevim:

Fazulina
Závislačka 4146 příspěvků 26.10.18 09:43

Ahoj, pracuju v knihovně, máme ji tu, nafotím Ti to a pošlu na email nebo někam, pokud chceš. Už jsem ji objednala ze skladu:-).

Elik78
Povídálka 24 příspěvků 26.10.18 09:44

@Fazulina ježíš to by bylo skvělý 8o

Fazulina
Závislačka 4146 příspěvků 26.10.18 09:48
@Elik78 píše:
@Fazulina ježíš to by bylo skvělý 8o

Tak mi pošli soukromou zprávu, kam Ti to mám poslat, popř. to dám někam na stažení, asi toho bude víc:-).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rasta kočka dne: Hvězda České televize Tvarůžková změnila image a je to pecka!

Čokoládová kráska z České televize Zuzana Tvarůžková (35) si nechala udělat... číst dále >

Dáda Patrasová v problému, alkohol ji připravil nejen o prestiž, ale hlavně o práci

Bývala výbornou herečkou, muži ji milovali, pak svým zpěvem dělala radost... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >