Máte prosím knihu Babičce s láskou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elik78
Povídálka 24 příspěvků 26.10.18 08:59
Babičce s láskou

Dobrý den, není to tedy téma k diskuzi, spíše dotaz.. nemáte prosím někdo knihu Babičce s láskou? Potřebovala bych, jestli by byl někdo tak hodný a ochotný a vypsal mi ty věty, které jsou uvnitř. Kniha není dráha, normálně bych ji koupila, ale chci to udělat i pro dědulu a v dědečkově verzi jsem tu knihu nenašla. Byla bych Vám moc vděčná :)

Reakce:

Keyllah
Echt Kelišová 9383 příspěvků 26.10.18 09:00
@Elik78 píše:
Dobrý den, není to tedy téma k diskuzi, spíše dotaz.. nemáte prosím někdo knihu Babičce s láskou? Potřebovala bych, jestli by byl někdo tak hodný a ochotný a vypsal mi ty věty, které jsou uvnitř. Kniha není dráha, normálně bych ji koupila, ale chci to udělat i pro dědulu a v dědečkově verzi jsem tu knihu nenašla. Byla bych Vám moc vděčná :)

zkoušela jsi mrknout na uložto jestli tam třeba není ke stažení? ;)

Elik78
Povídálka 24 příspěvků 26.10.18 09:02

@Keyllah tak to mě vůbec nenapadlo, ale teď jsem koukla a zatím nic teda :nevim:

Fazulina
Závislačka 3683 příspěvků 26.10.18 09:43

Ahoj, pracuju v knihovně, máme ji tu, nafotím Ti to a pošlu na email nebo někam, pokud chceš. Už jsem ji objednala ze skladu:-).

Elik78
Povídálka 24 příspěvků 26.10.18 09:44

@Fazulina ježíš to by bylo skvělý 8o

Fazulina
Závislačka 3683 příspěvků 26.10.18 09:48
@Elik78 píše:
@Fazulina ježíš to by bylo skvělý 8o

Tak mi pošli soukromou zprávu, kam Ti to mám poslat, popř. to dám někam na stažení, asi toho bude víc:-).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >