Babička vypráví nejkrásnější příběhy z celého světa

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pijavice
Kecalka 263 příspěvků 12.08.18 23:20

Dobrý den,

neválí se někomu doma? odkoupila bych, abych zkompletovala to naše.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
katulinka016
Povídálka 14 příspěvků 13.08.18 22:58
Také sbírám

Také sbírám synovi, je to marné, chybí mi úvod, seznam pohádek, kufřík a zbylé pohádky je jich dohromady 395 a já jich mám kolem 260…ten kdo to má, tak si to chrání, jinak se to lidem zničilo…:(

pijavice
Kecalka 263 příspěvků 16.08.18 20:25

já mám jen 40 :-/, snad na to někdy v antikvariátu narazím

katulinka016
Povídálka 14 příspěvků 16.08.18 22:49

Psala jsem do několika antikvariátů a nemají, spís bleší trh…;)

admin
Extra třída :D 11290 příspěvků 17.08.18 10:31

Doporučuji si nastavit hlídacího psa v bazaru. Jakmile se inzerát objeví, přijde Vám mail. :palec:

Držím palce,
Monika

Vrtulejitulka89
Nováček 8 příspěvků 19.08.18 09:38

Dobrý den, já jsem našla tyto: o věčně nespokojených manželích, mrazíkova nevěsta, modrovous, jack a kouzelné fazolky, Guliver na návštěvě u obrů, o vačici a vlcích, uličníci, o palečkovi, pastýřka a kominíček, kocour v botách, o krabu a jeřábovi, aladin a kouzelná lampa 1 a 2, jezerní víla, manžel v domácnosti, sedm krkavců, starý dům, jak kojot stvořil člověka, koza pana seguina, lišák a šunky, střízlík a medvěd, muzikanti z brém, Chuďas a boháč 1 a 2, sněhurka, hloupý páv, oktimuži a divoké husy, prométheus zloděj ohně, david a goliáš, pandořina skříňka, císařovy nové šaty, guliver mezi liliputány 1 a 2, jak se stal krejčík králem, oslí kůže 1 a 2, o červené karkulce, modrý šakal, o perníkové chaloupce, předkova pokrývka, o starém čečejovi, honza hlupáček jde do mlýna, faethón syn boha slunce, kráska a zvíře 1 a 2, námořník sindibád a král miradžán, o princi chocholouši, žabí král, malá mořská víla, námořník sindibád obří pták a diamanty, šípková růženka, princezna na hrášku, čarodějničina zahrada, popelka, vlk a sedm kůzlátek, o ošklivém káčátku, karibovo zlato, o zlatém prstýnku a třech medvědech, krejčík hrdina, o létající truhlici, lekníny, traper lovec kožešin a bobřice, čarodějnice a sestra slunce, včelí královna, lišák a ryby, o vílách, o zajíci a ježkovi, o rajce, rarášek igor, sněhová královna, jorinda a joring, tři peříčka, o krásném bílém ptákovi, dvanáct bratrů, poklad trollů, o vilému tellovi, odyseus a kyklop, král midas, sen pasáčka ovcí, sedlák medvěd a liška, čarodějův učeň, křesadlo o čarodějnice, malá prodavačka zápalek, o lišce a medvědovi, o zajíci a ohni,o třech malých prasátkách, o pejskovi a kočičce, závod v běhu, o čaroději a jeho dětech, paleček, čert a tři zlaté vlasy, princezna soumrak a had, kátin poklad, lišák a kohout černé pírko, divoké labutě 1 a 2,

katulinka016
Povídálka 14 příspěvků 19.08.18 10:11

@Vrtulejitulka89
Za kolik by jste pohádky prodala?

katulinka016
Povídálka 14 příspěvků 19.08.18 10:14

@Vrtulejitulka89
Máte pár pohádek které mi chybí do sbírky

Vrtulejitulka89
Nováček 8 příspěvků 19.08.18 10:22

Pokud by jste brala tak 10 Kč za kus

katulinka016
Povídálka 14 příspěvků 19.08.18 11:33

@Vrtulejitulka89 to je sice dost na to že pohádky prodávají a já je kupovala za 4-8,– kus, ale chybí mi tyto a ráda bych je synovi dosbírala:

mrazíkova nevěsta,
sedm krkavců,
oktimuži a divoké husy,
pandořina skříňka,
předkova pokrývka,
o starém čečejovi,
karibovo zlato,
o zlatém prstýnku a třech medvědech,
traper lovec kožešin a bobřice, čarodějnice a sestra slunce,
včelí královna,
lišák a ryby,
křesadlo o čarodějnice,
o pejskovi a kočičce,
princezna soumrak a had,
lišák a kohout černé pírko,
divoké labutě 1 a 2,

Vrtulejitulka89
Nováček 8 příspěvků 19.08.18 13:10

nevím, kde ještě prodávají tyto pohádky, které vycházely pokud si dobře pamatuji v roce 1997 a chodily poštou jako balíčky nekolika pohádek s pořadači a už v tu dobu jinde ke koupi nebyly. Dneska je asi už jenom prodávají maminky, kterým leží doma bez kufříku a nemají je kam dát a byla by škoda aby se zničili :). Koukám, že potřebujete 18 pohádek, co by jste řekla na 150 kč a odkud prosím jste?

katulinka016
Povídálka 14 příspěvků 19.08.18 13:33

@Vrtulejitulka89 jsem z českých budějovic - vy? Částka by byla přijatelná ;) ano maminky prodávají, nebo na blešín trhu :)

Vrtulejitulka89
Nováček 8 příspěvků 19.08.18 13:37

já jsem z Rychnova nad Kněžnou, Královehradecko, nevím jak je to teď s poštovným dlouho jsem nic neposílala.

katulinka016
Povídálka 14 příspěvků 19.08.18 15:21

@Vrtulejitulka89 napsala jsem soukromou zprávu :)

Qwerta903
Nováček 4 příspěvky 19.08.18 20:59

@Vrtulejitulka89 Dobry den, take bych mela zajem o vase zbyle listy pohadek. Je to mozne?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >