Babičkou i maminkou zároveň?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Florka22
Povídálka 43 příspěvků 24.02.18 21:05
Babičkou i maminkou zároveň?

V květnu se mi narodí dcera v mých 42 letech, v září mi porodí má snacha ve svých 22 letech vnouče. Zažili jste něco podobného? Netušila jsem, že se to tak sejde. Babča i mamča :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Malaga
Generální žvanilka 23131 příspěvků 24.02.18 21:05
@Florka22 píše:
V květnu se mi narodí dcera v mých 42 letech, v září mi porodí má snacha ve svých 22 letech vnouče. Zažili jste něco podobného? Netušila jsem, že se to tak sejde. Babča i mamča :roll:

Tak to velka gratulace ;)

Russet
Kelišová 7393 příspěvků 24.02.18 21:08

Tak si vnouče a dítě budou mít a kým hrát :kytka:

Satisfaction
Kecalka 279 příspěvků 24.02.18 21:08

Babča bude jen slovo ;) každému jak se cítí. I kdyby jsi neměla vlastní miminko, jsi dost mladá na babičku. Klade na tebe někdo nějaké povinnosti nebo proč to řešíš? Vnímala bych to asi tak jak kdybych se stala zároveň mámou i tetou, prostě svých starostí dost a logicky se člověk víc bude věnovat svému dítěti.

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1390 příspěvků 24.02.18 21:08

@Florka22 ahoj, když jsem pracovala na dětském, byla tam slečna 18 let, měla malé miminko a maminka okolo 40 byla v devátém měsíci.
Jinak moc gratuluji. :)

Kristyna.Vechtova
Kelišová 5897 příspěvků 24.02.18 21:09

Ano moje známá v 41 letech porodila dceru a pak její dcera porodila její vnučku - holky si spolu aspoň vyhrajou :) nevidím na tom nic špatného, jen asi snaše úplně nepomůžete nebudete asi moct vozit kočárek a tak :)

Florka22
Povídálka 43 příspěvků 24.02.18 21:14

Vy jste úžasné, děkuji za gratulace i podporu.
Přece jen už budu osminásobnou maminkou, tak když jsem zvládám 7 dětí zvládnu i 8 i vnouče :D :D :srdce:

Russet
Kelišová 7393 příspěvků 24.02.18 21:15
@Florka22 píše:
Přece jen už budu osminásobnou maminkou, tak když jsem zvládám 7 dětí zvládnu i 8 i vnouče :D :D :srdce:

Ty jsi teda nezahálela :P

Malinkydablik
Kecalka 134 příspěvků 24.02.18 21:17

Má sestřenice porodila dvojčata, a její nejstarší dcera, i když moc stará není (18 :) ) ještě o nějaký měsíc před tím holčičku… všichni jsou s tím v poho a myslím, že to jejich vztah jen upevní, sdílet společně něco tak krásného :*

pe-terka
Extra třída :D 14458 příspěvků 24.02.18 21:21
@Florka22 píše:
V květnu se mi narodí dcera v mých 42 letech, v září mi porodí má snacha ve svých 22 letech vnouče. Zažili jste něco podobného? Netušila jsem, že se to tak sejde. Babča i mamča :roll:

Gratuluji nadvakrát. Pořidte dvojkočár - bude to praktické :palec: :lol:

pe-terka
Extra třída :D 14458 příspěvků 24.02.18 21:22
@Florka22 píše:
Přece jen už budu osminásobnou maminkou, tak když jsem zvládám 7 dětí zvládnu i 8 i vnouče :D :D :srdce:

tebe si pamatuju - nemáš skoro samý kluky?

Danuda
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 24.02.18 21:23

Ja :lol: vnučka 3 roky synator 4,5 rodila jsem v 41  :mavam:

laducha
Generální žvanilka 20920 příspěvků 24.02.18 21:31

Moje teta a její dcera rodily v rozmezí dvou měsíců. Strýc je mladší :mrgreen:

Sashie
Ukecaná baba ;) 1889 příspěvků 24.02.18 21:45

@Florka22 Znám slečnu, která je o rok mladší, než je její neteř… tzn. její mamka měla dítě rok po tom, co její dcera… To jí bylo tak 44…

pe-terka
Extra třída :D 14458 příspěvků 24.02.18 22:06

Moje dcera je o 4 roky mladší než moje sestra. Jsou kámošky, mají k sobě blíž než já se segrou.
Já mám po 40ce mimčo. Kdyby si dcera s dítětem pospíšila, teoreticky můžou být vrstevníci. Ale v plánu to není, chce studovat - a je to tak v pořádku.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Zlatá mládež 2 v Africe: Běž do p*či, zuřil Renato. Štáb čekal drama a slzy

Zlatá mládež, šílený pořad České televize, od něhož nebudete moct odtrhnout... číst dále >

Ať žije Zeman! Opilci v centru města vystrčili zadky a spálili své trenky

Přinejmenším neobvyklý pohled se naskytl kolemjdoucím obyvatelům Liberce,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První bedýnky jsme skládali v obýváku, říká podnikatelka Jana Bínová

Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz... číst dále >

Budoucnost plastické chirurgie: roboti, tablety a třeba i svépomoc

Přijde doba, kdy si k plastickému chirurgovi přineseme fotografii a on nás... číst dále >

Reklama