Reklama

Babičkou i maminkou zároveň?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Florka22
Stálice 59 příspěvků 24.02.18 21:05
Babičkou i maminkou zároveň?

V květnu se mi narodí dcera v mých 42 letech, v září mi porodí má snacha ve svých 22 letech vnouče. Zažili jste něco podobného? Netušila jsem, že se to tak sejde. Babča i mamča :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Malaga
Generální žvanilka 24597 příspěvků 24.02.18 21:05
@Florka22 píše:
V květnu se mi narodí dcera v mých 42 letech, v září mi porodí má snacha ve svých 22 letech vnouče. Zažili jste něco podobného? Netušila jsem, že se to tak sejde. Babča i mamča :roll:

Tak to velka gratulace ;)

Russet
Extra třída :D 10942 příspěvků 24.02.18 21:08

Tak si vnouče a dítě budou mít a kým hrát :kytka:

Satisfaction
Kecalka 279 příspěvků 24.02.18 21:08

Babča bude jen slovo ;) každému jak se cítí. I kdyby jsi neměla vlastní miminko, jsi dost mladá na babičku. Klade na tebe někdo nějaké povinnosti nebo proč to řešíš? Vnímala bych to asi tak jak kdybych se stala zároveň mámou i tetou, prostě svých starostí dost a logicky se člověk víc bude věnovat svému dítěti.

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1525 příspěvků 24.02.18 21:08

@Florka22 ahoj, když jsem pracovala na dětském, byla tam slečna 18 let, měla malé miminko a maminka okolo 40 byla v devátém měsíci.
Jinak moc gratuluji. :)

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8028 příspěvků 24.02.18 21:09

Ano moje známá v 41 letech porodila dceru a pak její dcera porodila její vnučku - holky si spolu aspoň vyhrajou :) nevidím na tom nic špatného, jen asi snaše úplně nepomůžete nebudete asi moct vozit kočárek a tak :)

Florka22
Stálice 59 příspěvků 24.02.18 21:14

Vy jste úžasné, děkuji za gratulace i podporu.
Přece jen už budu osminásobnou maminkou, tak když jsem zvládám 7 dětí zvládnu i 8 i vnouče :D :D :srdce:

Russet
Extra třída :D 10942 příspěvků 24.02.18 21:15
@Florka22 píše:
Přece jen už budu osminásobnou maminkou, tak když jsem zvládám 7 dětí zvládnu i 8 i vnouče :D :D :srdce:

Ty jsi teda nezahálela :P

Malinkydablik
Kecalka 145 příspěvků 24.02.18 21:17

Má sestřenice porodila dvojčata, a její nejstarší dcera, i když moc stará není (18 :) ) ještě o nějaký měsíc před tím holčičku… všichni jsou s tím v poho a myslím, že to jejich vztah jen upevní, sdílet společně něco tak krásného :*

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16029 příspěvků 24.02.18 21:21
@Florka22 píše:
V květnu se mi narodí dcera v mých 42 letech, v září mi porodí má snacha ve svých 22 letech vnouče. Zažili jste něco podobného? Netušila jsem, že se to tak sejde. Babča i mamča :roll:

Gratuluji nadvakrát. Pořidte dvojkočár - bude to praktické :palec: :lol:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16029 příspěvků 24.02.18 21:22
@Florka22 píše:
Přece jen už budu osminásobnou maminkou, tak když jsem zvládám 7 dětí zvládnu i 8 i vnouče :D :D :srdce:

tebe si pamatuju - nemáš skoro samý kluky?

Danuda
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 24.02.18 21:23

Ja :lol: vnučka 3 roky synator 4,5 rodila jsem v 41  :mavam:

laducha
Generální žvanilka 21576 příspěvků 24.02.18 21:31

Moje teta a její dcera rodily v rozmezí dvou měsíců. Strýc je mladší :mrgreen:

Sashie
Ukecaná baba ;) 1958 příspěvků 24.02.18 21:45

@Florka22 Znám slečnu, která je o rok mladší, než je její neteř… tzn. její mamka měla dítě rok po tom, co její dcera… To jí bylo tak 44…

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16029 příspěvků 24.02.18 22:06

Moje dcera je o 4 roky mladší než moje sestra. Jsou kámošky, mají k sobě blíž než já se segrou.
Já mám po 40ce mimčo. Kdyby si dcera s dítětem pospíšila, teoreticky můžou být vrstevníci. Ale v plánu to není, chce studovat - a je to tak v pořádku.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >