Babičky bez vrásek - co používaly?

• Fotoalbum (30)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.4.21 18:04

Babičky bez vrásek - co použivaly?

Od koho jineho si brat priklad nez od nasich babicek ktere na vlastni oci vidime. Take tu ma nekdo babicku ktera je skoro bez vrasek a jaky je jeji recept? Moji bude 70 let a cely zivot pouzivala indulonu, plet ma jako miminko. Kamaradky zas norkov krem a to samy

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
43654
9.4.21 18:11
@Anonymní píše:
Od koho jineho si brat priklad nez od nasich babicek ktere na vlastni oci vidime. Take tu ma nekdo babicku ktera je skoro bez vrasek a jaky je jeji recept? Moji bude 70 let a cely zivot pouzivala indulonu, plet ma jako miminko. Kamaradky zas norkov krem a to samy

Záleží na typu pleti a stravě. Oni nejedly eko bio light. A namazaly se indulonou, protože skoro nic jiného nebylo. Neni to určeno na obličej. Je to pracovní krém. Moje babička má přes osmdesát a vrásky má. Akorát se jí horší paměť. A co je si pro žití důležitější?

Příspěvek upraven 09.04.21 v 18:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1775
9.4.21 18:12

Moje babi se cely život mazala takovym zelenym Ponds kremem a vrasky nemela, umrela v 84 a fakt nebyla nijak moc vrascita. Myslim ale ze je to u dobou, babi byla od 50let v duchode pohoda. Dneska se honime a delame nadlidske vykony a pak taky vypadame.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.21 18:14

@niki V tak s tim s tebou souhlasim. Stres dela hodne, ne-li vse s kombinaci slunecniho zareni na plet

• Citovat
  • Nahlásit
Modrásek modrý
9.4.21 18:23

Ano, babička se mazala indulonou, moje mamka Marynou :)
Obě z vesnice, pořád hodně práce venku na poli a kolem statku, hodně starosti, hodně dětí, minimum vrásek. Podle mě v tom jsou geny… Snad mi je předaly :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.21 18:26

Záleží na typu pleti. Kdo má v mládí sametovou krásnou pleť, mívá vrásky mnohem dříve. Mojí mamince je přes sedmdesát, v mládí měla mastnou pleť s akné, teď má vrásek minimálně a vypadá mladší dobře o patnáct let.
Já mám pleť po ní, ještě teď ve 44 letech mastnou a vrásky ani jemné linky nemám žádné.
Používám krémy na obličej z Lidlu.
Anonym z důvodu uvedení věku.

• Citovat
  • Nahlásit
9041
9.4.21 18:27

A už je to tu zase. Indulona a prosté venkovské ženy bez vrásek!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12793
9.4.21 18:27

Moje prababička se mazala měsíčkovým sádlem - dělala si mast z měsíčku a sádla. Celý život pracovala v lese a na poli a nesnášela rukavice, takže holýma rukama trhala kopřivy, sázela jehličnany atd., a vždycky říkala, že na ta „drobná bebíčka“ je tohle nejlepší a přes noc se to zahojí. Mazala si tím ruce i obličej. Zemřela vrásčitá dost, ale v 95 letech se nikdo nemůže divit, kolem osmdesátky mi přišla stejná jako jiných babičky (ale ona byla „pra“).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43654
9.4.21 18:31

Řekl někdo těm venkovským ženám, že je to vyrobeno z derivátů ropy?!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Modrásek modrý
9.4.21 18:33

OT, proč anonymně?

• Citovat
  • Nahlásit
22058
9.4.21 18:34

Zase to s tim „bez vrasek“ neprehanejte :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3226
9.4.21 18:34

Moje babi měla vrásek minimum, a co vím, mazala si akorát tak ruce. Ale nedržela diety, a milovala vepřový bůček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.21 18:35

Já tu Indulonu naopak nemůžu doporučit. Máma se tim maže a v 57 vypadá špatně. Nemyslím to zle, ale bohužel je to tak. Podle mě je to prostě jen na ruce a na obličeji to nemá co dělat. A celkově ona se o pleť nestará, nečistí, nemá ani obyčejný gel na obličej, takže tak.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
21483
9.4.21 18:36

A zde milé děti vidíte jak hlupáci naskakují na kognitivní klam ohledně korelace a kauzality.

Selský rozum má smysl používat jedině na řešení co a kde zasít a komu provdat dceru aby se rozrostl grunt.

více viz Martin Rota

https://www.youtube.com/watch?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35692
9.4.21 18:46
@Alriga píše:
A už je to tu zase. Indulona a prosté venkovské ženy bez vrásek!

přesně :mrgreen: To je něco podobného jako já znám kuřáka, kouřil 3 krabičky denně a dožil se 100 let.Jen agitka.
Indulona je taková lidová a proletářská, to tu bude frčet. ;) High tech krémy a složky v nich mastňácky buržoazní pro nanicovaté paničky.
No a kdo sleduje vývoj kosmetiky, tak ví, že dnes je pečující kosmetika jede jiným směrem - matryxyl, kyselina hyaluronová, kyseliny AHA, BHA atd. Svět v pečující kosmetice je už dál na světelné roky. Tyto pověry o všemocné zázračné Induloně kdysi zakrývaly jen problém s nedostatkem lepší kosmetiky. Indulona jen promastí, ani nemá SPF. Nač také, když je to pracovní krém na ruce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat