Babiez Letňany uz neexistuje? Phil and Teds?

5578
20.1.18 22:24

Babiez Letnany uz neexistuje? Phil and Teds?

Mile maminky,

Zitra se chceme nekam v Praze zajet podivat na kocarky Phil and Teds. Podle diskusi na netu jsem myslela, ze zajedeme do Babiez Letnany, ale zda se mi, ze pobocka uz neexistuje?

Vite, zda tyto kocarky maji k videni i v pobocce v Libni? Nebo kam jinam zajet?

Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
907
20.1.18 22:54

Nezdá, doopravdy je zrušená. Kam ale zajet jinam, bohužel nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
164
20.1.18 22:54

@Limi123 babiez se přemístil na českomoravskou do OC Harfa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5578
20.1.18 23:00
@monicka1990s píše:
@Limi123 babiez se přemístil na českomoravskou do OC Harfa

Dekuji, podle fotek se mi to tam zdalo nejake male :-) Tak snad tam budou mit stejny sortiment, jako v Letnanech…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1065
21.1.18 13:38

Možná budou mít víc v Malvíkovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5578
21.1.18 21:17

Holky, kazdopadne v Babiez tuto znacku uz pry nekolik mesicu nevedou. Ani v Detskem raji.
Do Malvika zkusim zitra zavolat, dekuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14670
21.1.18 21:19

@Limi123 Jsou na Harfě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5578
21.1.18 21:22
@neila píše:
@Limi123 Jsou na Harfě

Jojo, dnes jsem tam byla, ale bohuzel Phil and Teds nemeli a uz tuto znacku vubec neberou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14670
22.1.18 08:47
@Limi123 píše:
Jojo, dnes jsem tam byla, ale bohuzel Phil and Teds nemeli a uz tuto znacku vubec neberou.

zkus Malvík, nebo Kašparek (mají obchod na Čerňáku, jak je Jysk), taky docela velký. To, co mají na webu je jen zlomek toho, co mají v obchodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20128
10.3.18 23:16

@Limi123 Zkusim obnovit diskuzi. Sehnala jsi nakonec tento kocarek? Nebo jsi se rozhodla pro jiny sourozenecky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5980
11.3.18 08:01

@Cuddy jestli chces na cumendu nebo vyzkouseni, koukej poradne okolo sebe, v Praze jich je spousty. Ja takhle pred rokem a neco ocumovala na hristich. Pripadne se ptala primo tech matek.
A pak jsem byla jeste v tom malvikovi.
Nakonec mame bazarovy p&t sport.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5578
11.3.18 09:36
@Cuddy píše:
@Limi123 Zkusim obnovit diskuzi. Sehnala jsi nakonec tento kocarek? Nebo jsi se rozhodla pro jiny sourozenecky?

Ano, sehnala jsem, nakonec jsem se rozhodla pro Phil and Teds Verve.
Bohuzel jsem nesehnala zadny obchod, kde by se daly prohlednout, ale volila jsem ctyrkolku kvuli stabilite v MHD.

Muj dojem zatim je ten, ze je celkem dobry, ale ma sve mouchy. Kdyz ma syn double kit nad miminkem, tak je tam miminko uplne napechovane pod tim a v lete uz by mu tam bylo desne vedro. Takze v lete nebudeme moct jezdit s double kitem, protoze mimi jeste nebude sedet a v te lezici poloze pod DK je to jak sauna, nejde tam zadny vzduch.

ALE! Hlavni sedacka je opravdu dost dlouha, takze kdyz tam mimi lezi, v pohode se k jeho noham muze posadit jeste syn, takze budeme v lete jezdit asi takto (u standardnich kocarku to nejde, ty jsou na to male).

Jako dalsi nevyhodu vnimam, ze hlavni sedatko ma jen 2 polohy, takze nejaky mirny naklon neprichazi v uvahu a v sede pro starsiho take moc opory neposkytne.

Nicmene, kdybych hledala znovu, znovu bych se rozhodla pro P&T, je opravdu maly ale s velkou sedackou, skladny do kufru, dobre ovladatelny, do kosiku se vejde motorka a na ten rok, co ho budeme potrebovat, poslouzi dobre :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5980
11.3.18 10:08

@Limi123 v malviku uz je nemaji? Me ta verve prisla desne tezka v porovnani s temi trikolkami. Proto jsem skoncila u trikolky, i kdyz jsem ji nechtela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20128
11.3.18 20:08

@Ornwen @Limi123 Holky, dekuji za rady, dnes jsem okukovala v zoo, to je nejlepsi prehlidka kocarku. Volili jsme mezi easy walker duo a phil and teds sportem. Trikolky se nebojim, mame kocarky i na prvorozence trikolove. Procetla jsem i zdejsi dlouhou diskuzi o p&t a nakonec vezmeme bez zkouseni z netu ten.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat