Babovřesky - film

3159
17.2.13 02:53

Babovřesky - film

Ahoj.
Dovoluji si založit tuto skupinu a zároveň fanklubu tohoto filmu.
Nechápu absolutně hodnocení na CSFD, kteří hodnotí z pouhých trailerů. Už vůbec nechápu hodnocení 24%.
Jsem celkem náročná na komedie. Málo co mě rozesměje. Kameňák a Kameňák II, to byly filmy, které jsou pro mě do dnes utrpením. Jenže humor ve filmu Babovřesky mě moc bavil po celou dobu. Naprosto celý kinosál hýřil smíchem.

Mi osobně se film neuvěřitelně líbil a i když humor byl místy slabý, je třeba jej brát s nadsázkou. Palce nahoru :palec: :palec: :palec: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4737
17.2.13 06:36

Sdílím stejný názor, nechce se mi věřit, že Troška natočil Kameňáky… :zed: Trapárna na entou.
Babovřesky se mi líbily, ikdyž místy slabý, vtípky opakujícíce se Slunce, seno…se tam neměly opakovat, alespoň za mě.
Film srovnávají právě s trilogií Slunce, seno´… ale to srovnávat nejde, klasika už zůstane klasikou. :-) A na to už nic nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7369
17.2.13 07:59

Me se to tedy libilo. :potlesk: ja jsem tedy nenarocny divak, jsou tam podobny hlasky jako v Slunce, seno, ale ja se bavila. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21544
17.2.13 07:59

Také se mi Babovřesky líbily :D.. hodně jsme se nasmáli a vůbec celé kino se lámalo smíchy. Takže za mě palec nahoru :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9649
17.2.13 08:01

Holky, mi se to moc libilo, ale nejake podobnosti jsem si teda nevsimla!!! :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7369
17.2.13 08:07

@Barca12345 - kdo videl Slunce, seno tak v tech hlaskach tech brben tu podobnost myslim videl. Ja tedy jo. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9649
17.2.13 08:08

Ja videla Slunce seno vice nez tisickrat… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11341
17.2.13 08:26

Kritikům se film nelíbí, protože Troška točí jednoduchý filmy na pobavení s humorem pro český diváky. Vždyť už slunce seno mu rozcupovali. Jenže lidi na to koukaj, protože se u toho natleměj a nemusej nadtim moc přemýšlet a hledat nějakou pointu. Koukněte se na ČSFD co tam píšou o Slunci seno. Já teda Babovřesky ještě neviděla, ale těšim se na ně. Chtěla jsem jít, ale ten můj se mnou na to nepůjde a nikoho jinýho nesplašim. Hlavně není ani pořádný hlídání. Si počkám na Uložto. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4779
17.2.13 08:30

Mě se to teda taky moc líbilo. Teda po těch ukázkách v televizi jsem si říkala, že to asi nebude nic moc, ale bylo to skvělý. Se Slunce seno bych to vůbec nesrovnávala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4737
17.2.13 08:37

@Anabellka To ani srovnat nejde… Ale tvůrci sami přirovnávají, a to dělají chybu.

A písnička k filmu velmi chytlavá :palec:, už ji mám jako zvonění v telefonu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7369
17.2.13 08:49

Ja tam urcitou podobu vidim :nevim: v tech hlaskach! A pisnicka super :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4865
17.2.13 08:56

Slunce, seno, mi přišlo trapný a na něco podobnýho rozhodně nepůjdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
17.2.13 08:58

@Mahja mohla bys mi prosim poslat odkaz na pisnicku nebo napsat aspon nazev. mockrat dekuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4737
17.2.13 09:06

Já ji mám stáhnutou z youtube jako trailer k filmu Babovřesky
https://www.youtube.com/results?…
A muž mi ji předělal do telefonu jako mp3. Když tak můžu poslat jako mms…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4737
17.2.13 09:07

@kačka25 jj, hlášky tam právě byly některé převzaté a to jediné mi na tom vadilo. @Lenka002 nechoď, nikdo tě nenutí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat