Babské rady na zvlnění vlasů

888
27.3.17 09:29

Babské rady na zvlnění vlasů :-)

Ahojda, máte prosím tipy jak na zvlnění vlasů bez natáček, kulmy :mavam: a podobných? díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

4874
27.3.17 09:30

Tak jedině smotat vlasy do gumicky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1429
27.3.17 09:41

Ještě vlhké vlasy po umytí uplést přes noc do copu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23734
27.3.17 09:47

Lidem po chemoterapii rostou ty první vlasy zvlněné, a moc pěkné!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4087
27.3.17 09:52

Hej ja to zkoušela namotat na ponožky (prameny)viděla jsem to na netu…sice na spani nic moc???? ale výsledek byl supr…stacilo prohrabnout a to teda byl objem????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11029
27.3.17 09:58

Pff takový problémy :mrgreen: to já bych potřebovala vlasy narovnat, bez použití žehličky nebo složitého, zdlouhavého fénování…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4874
27.3.17 10:06
@debra.morgan píše:
Pff takový problémy :mrgreen: to já bych potřebovala vlasy narovnat, bez použití žehličky nebo složitého, zdlouhavého fénování…

No jo, každej chceme to, co nemáme :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.17 10:09

Vlhké vlasy na noc upéct do copu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9000
27.3.17 10:09

Umýt, vefoukat a svázat do copu a spát s copem, ale za mě potom se mi ty vlnky moc nelíbí…ale funguje to a nebo stejný postup a jen tak ležérně zamotat vlasy do gumičky, občas takhle ráno zamotám a třeba až odpoledne rozpustím a vlasy mám zvlněné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Annapavelkovaml
27.3.17 10:23

Vlhké přes noc do drdolu

• Citovat
  • Upravit
10444
27.3.17 10:28

Mě se nejvíc líbí vlny, které vzniknou tak, že vlhké prameny točíš jedním směrem, dokud se nesmotají do drdolku a pak je sepneš gumkou nebo pinetou. Když chceš vlny velké, stačí ti 3-4 prameny, když malé, tak třeba 20 :palec: Ale co do rychlosti a náročnosti je mnohem lepší kulma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11955
27.3.17 12:34

Vlasy umyješ, vetřeš do nich gel a vyfoukáš úplně do sucha. Pak je rozdělíš na cca 3 prameny, podle hustoty. Jeden nahoře a dva na boku. Nastříkáš lakem a smotáš do pevného drdolu a stáhneš gumičkou. Potom vezmeš fén a drdoly nahřeješ horkým vzduchem, prohřívám je úplně. Za hodinu sundáš a máš přirozené vlny. Pokud je to kudrnaté moc, stačí namočit ruce do vody a protáhnout vlny mezi mokrými prsty. Nakonec nalakuju, doupravím a případně ještě zafixuju horkým vzduchem. Je potřeba si to vyzkoušet předem a vychytat si postup na vlastních vlasech. Je to jediný způsob jak zvlnit dlouhé vlasy tak, aby to vypadalo přirozeně a zabere to málo času.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4874
27.3.17 17:28
@unuděná píše:
Mě se nejvíc líbí vlny, které vzniknou tak, že vlhké prameny točíš jedním směrem, dokud se nesmotají do drdolku a pak je sepneš gumkou nebo pinetou. Když chceš vlny velké, stačí ti 3-4 prameny, když malé, tak třeba 20 :palec: Ale co do rychlosti a náročnosti je mnohem lepší kulma

Ja si dělám jen jeden, ty malinký se mi moc nelíbí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama