Baby Balsam Vicks zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LucieDom
Povídálka 24 příspěvků 18.12.17 17:24
Baby Balsam Vicks

Ahoj maminky, už jste někdo zkoušel Baby Balsam od Vicks?

Reakce:
Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8801 příspěvků 18.12.17 18:30

Též by mě zajímalo..

Lucie.Kusa
Stálice 66 příspěvků 18.12.17 20:17

Ahojte, tak odzkoušeno a je super :-) Dceruška má rýmu a moc jí to pomáhá, když jí namažu lépe se jí dýchá a fakt spinká lépe i přítel to vypozoroval. Takže za mě dobrý ;)

LucieDom
Povídálka 24 příspěvků 18.12.17 21:54
@Lucie.Kusa píše:
Ahojte, tak odzkoušeno a je super :-) Dceruška má rýmu a moc jí to pomáhá, když jí namažu lépe se jí dýchá a fakt spinká lépe i přítel to vypozoroval. Takže za mě dobrý ;)

A je to pouze pro dítě s rýmou? Snažila jsem se k tomu najít příbalový leták, ale na internetu toho moc není. Přemýšlela jsem jestli to pomůže např. na uklidnění při růstu zoubků nebo pro lepší usínání? :nevim:

Moc ti děkuji za odpověď :kytka:

Lucie.Kusa
Stálice 66 příspěvků 18.12.17 22:12

Né, to není jen pro dítě s rýmou. Jak píšou má to zklidnující účinky, takže možná by mohlo. Můj 7 letý syn si to namazal na hruď a říkal, že to krásně hřeje :-)

smaall
Nováček 5 příspěvků 18.12.17 23:18

Za nás taky dobrý, používáme a malýmu se lépe dýchá (rýma, kašel)

Kristýna888
Nováček 1 příspěvek 30.12.17 19:53

Ahoj myslíte že můžu dát malemu je mu 4,5 měsíců ikdyz píšou od 6 měsíce? Dekuju

Lucie.Kusa
Stálice 66 příspěvků 01.01.18 22:17

Dobrý večír, myslím, že bych se radši držela toho co je tam napsáno. Ale je to jen můj názor. ;)

Pupík 5
Nováček 1 příspěvek 07.01.18 11:56

Dobrý den maminky, za mě určitě ano! Mám syna 14.mesicu a v noci se budil každou hodinu, hodinu a půl. Zkoušeli jsme vše a nic nepomohlo. Až jsme zkusili mazat tímto balzámem a budi se jen dvakrát. Takže nám pomohlo :) :palec: :mavam:

Safosent
Nováček 2 příspěvky 12.01.18 11:02

Ahojky holky mame 6mesicniho chlapecka a za me teda taky vcera jsem poprve namazala a spinkal klidneji nebudil se tak casto jak se budival spinkal od 7 do pul 3 bez probuzeni takze za me zatim take paradni balsam pro deti. doporucuji.

KajkaAdr
Nováček 1 příspěvek 15.02.18 17:57

Na jejich Facebooku teď mají soutěž :lol: https://www.facebook.com/VicksCzech/

Miskulin
Nováček 1 příspěvek 17.11.18 17:18

Ahoj holky. Dostala jsem od kamarAdky Baby Balsam od vicks, vím te píší ze je od 6m, maly bude mít ukončeny 4mesic, myslíte ze mu to mužů maznout třeba aspoň na polstar nebo radši ne…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >