Reklama

Baby Balsam Vicks zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LucieDom
Povídálka 14 příspěvků 18.12.17 17:24
Baby Balsam Vicks

Ahoj maminky, už jste někdo zkoušel Baby Balsam od Vicks?

Reklama

Reakce:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7982 příspěvků 18.12.17 18:30

Též by mě zajímalo..

Lucie.Kusa
Stálice 57 příspěvků 18.12.17 20:17

Ahojte, tak odzkoušeno a je super :-) Dceruška má rýmu a moc jí to pomáhá, když jí namažu lépe se jí dýchá a fakt spinká lépe i přítel to vypozoroval. Takže za mě dobrý ;)

LucieDom
Povídálka 14 příspěvků 18.12.17 21:54
@Lucie.Kusa píše:
Ahojte, tak odzkoušeno a je super :-) Dceruška má rýmu a moc jí to pomáhá, když jí namažu lépe se jí dýchá a fakt spinká lépe i přítel to vypozoroval. Takže za mě dobrý ;)

A je to pouze pro dítě s rýmou? Snažila jsem se k tomu najít příbalový leták, ale na internetu toho moc není. Přemýšlela jsem jestli to pomůže např. na uklidnění při růstu zoubků nebo pro lepší usínání? :nevim:

Moc ti děkuji za odpověď :kytka:

Lucie.Kusa
Stálice 57 příspěvků 18.12.17 22:12

Né, to není jen pro dítě s rýmou. Jak píšou má to zklidnující účinky, takže možná by mohlo. Můj 7 letý syn si to namazal na hruď a říkal, že to krásně hřeje :-)

smaall
Nováček 5 příspěvků 18.12.17 23:18

Za nás taky dobrý, používáme a malýmu se lépe dýchá (rýma, kašel)

Kristýna888
Nováček 1 příspěvek 30.12.17 19:53

Ahoj myslíte že můžu dát malemu je mu 4,5 měsíců ikdyz píšou od 6 měsíce? Dekuju

Lucie.Kusa
Stálice 57 příspěvků 01.01.18 22:17

Dobrý večír, myslím, že bych se radši držela toho co je tam napsáno. Ale je to jen můj názor. ;)

Pupík 5
Nováček 1 příspěvek 07.01.18 11:56

Dobrý den maminky, za mě určitě ano! Mám syna 14.mesicu a v noci se budil každou hodinu, hodinu a půl. Zkoušeli jsme vše a nic nepomohlo. Až jsme zkusili mazat tímto balzámem a budi se jen dvakrát. Takže nám pomohlo :) :palec: :mavam:

Safosent
Nováček 1 příspěvek 12.01.18 11:02

Ahojky holky mame 6mesicniho chlapecka a za me teda taky vcera jsem poprve namazala a spinkal klidneji nebudil se tak casto jak se budival spinkal od 7 do pul 3 bez probuzeni takze za me zatim take paradni balsam pro deti. doporucuji.

KajkaAdr
Nováček 1 příspěvek 15.02.18 17:57

Na jejich Facebooku teď mají soutěž :lol: https://www.facebook.com/VicksCzech/

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavlína Pořízková o modelingu: Stárnout před zraky všech je na prd!

Česka, která mezi prvními dobyla svět modelingu, promluvila v magazínu New... číst dále >

Václav Postránecký je už doma a vypadá mnohem lépe. Uzdravuje se?

Kvůli nemoci se musel vzdát natáčení seriálu Krejzovi i Receptáře prima... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obezita zkracuje život o patnáct let, léčba stojí miliardy

Není to jen estetický problém, který trápí miliony lidí na celém světě, ale... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >