Baby bonus v dm drogerii

Anonymni
18.2.09 14:16

Baby bonus v dm drogerii

Zdravím všechny lidičky,
využíváte tady někdo program baby bonus v dm drogerii? Já toho využívám od narození mé dcery. Jen mě zajímá jestli jste dostali pro dítě dárek k narozeninám? Malá měla narozeniny před 14dny a nic nedostala, tak proto mě to zajímá. Děkuji za vaše odpovědi. Přejí krásný den.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6545
18.2.09 15:10

Re: Baby bonus v dm drogerii

Anonymni píše:
Zdravím všechny lidičky,
využíváte tady někdo program baby bonus v dm drogerii? Já toho využívám od narození mé dcery. Jen mě zajímá jestli jste dostali pro dítě dárek k narozeninám? Malá měla narozeniny před 14dny a nic nedostala, tak proto mě to zajímá. Děkuji za vaše odpovědi. Přejí krásný den.

o žádném dárku nikde nic nepíšou, takže nic nečekám;)

narozky nás čekaj za pár dní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24838
18.2.09 15:27

Ahoj, Gábinko, DM posílá do 3 let věku dítěte nejen slevové kupóny, ale i „prkotinky“ k narozkám (svíčka na dort, pidi-pastelky, obrázková knížečka). Ještě loni David i Miška k narozkám něco dostali…
Ahoj,M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
18.2.09 15:30
fragola píše:
Ahoj, Gábinko, DM posílá do 3 let věku dítěte nejen slevové kupóny, ale i „prkotinky“ k narozkám (svíčka na dort, pidi-pastelky, obrázková knížečka). Ještě loni David i Miška k narozkám něco dostali…
Ahoj,M.

aha, týjo, to jsou věci…:D Tak to jsem zvědavá:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17315
18.2.09 15:36

ahojky, k prvnim narozkam prisla Matymu svicka na dort, k druhym knizka…a pokazde cca 14 dni pred narozkama…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1687
18.2.09 18:45

Nám taky přišla někdy cca 14 dní předem svíčka na dort.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
884
18.2.09 19:17

Naše malá měla taky cca před 14 dny 1. narozky, ale kde nic, tu nic. Tak jsem tam psala - odpověděli, že se vyráběly nové slevové knížečky, ale nějak se to opozdilo, tak narozeninové zásilky dorazí později.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18639
18.2.09 21:27

kluci taky dostali k 1. svíčku a ke druhým knížečku s Oskárkem. A slevové knížečky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4240
24.7.12 18:06

Chtěla bych se zeptat, jak je to se slevovými knížkami - píše se tam sleva 70,– při nákupu 2 balíků plen. Tím je myšleno 35,–/balík? Protože v akcích jsou pak výrazně výhodnější slevy. Třeba teď Rossmen má 30%slevu. Díky za vysvětlení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
920
24.7.12 18:12

@Osmanka Chápu to tak ze musis koupit 2 baleni tech plenek a z toho ti odectou tech 70Kč (takze jakoby 35kc za jeden balik, ale musis koupit dva jinak se sleva nekona) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24838
24.7.12 18:40
@Femme-F píše:
@Osmanka Chápu to tak ze musis koupit 2 baleni tech plenek a z toho ti odectou tech 70Kč (takze jakoby 35kc za jeden balik, ale musis koupit dva jinak se sleva nekona) ;)

Přesně tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9030
24.7.12 18:55

Ahoj holky,
dneska jsem se registrovala v DM (jsem v 5.mes.) a pani prodavacka mi rekla, ze nemam nic moc kupovat, ze v tech balickach toho pak spoustu dostanu. Nevite, co je v balicku, ktery mam dostat v 7.mes. a co potom dostane miminko po narozeni..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4240
24.7.12 19:09

Já nevím, mně řekli, že se registruje 2měs. před porodem, já se registrovala někdy v 6.měs. a do teď - 8měsíc těhu. jsem nic nedostala. Jen DM kartičku.

Těch 35,– není tedy moc velká sleva a vyplatí se koukat na akce. Třeba Rossmen má teď slevu 30% na pleny i jedničky a dvojky - 78ks či 74ks (dle velikosti) za 222,–.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Marcelka89
24.7.12 19:09
@poosleda píše:
Ahoj holky,
dneska jsem se registrovala v DM (jsem v 5.mes.) a pani prodavacka mi rekla, ze nemam nic moc kupovat, ze v tech balickach toho pak spoustu dostanu. Nevite, co je v balicku, ktery mam dostat v 7.mes. a co potom dostane miminko po narozeni..

Já nedostala nic teda, kromě knížeček… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
9030
24.7.12 19:26

@Marcelka89 @Osmanka aha, tak to ta paní pěkně kecala - ach jo :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu