Baby calm a fenyklový čaj

23.10.19 13:04

Baby calm a fenyklovy caj

Ahoj holky, male jsou 3 mesice. Na prdy jsem dávala babycalm a bez problemu. Ale od pondeli ji to zaclo hysterak, krece…:( premyslim ze ten babycalm vysadim a zkusim fenyklovy caj. Pomohl nekomu? Dekuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23.10.19 13:15

@Sabinka92
Nám je 7tydnu, máme stejný problém, už nevím, co delat, poslední tři dny jsou hrůza, z veselé holčičky je rozmrzela a protivná. Ten babycalm mi přijde fajn, ještě jsem koupila probiotika bio Gaia a snad nastoupí trošku účinek. Jinak fenyklový čaj pijí denně a moc mi to nepřijde…že by se něco dělo…ale každý to má jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.10.19 13:17

@Ivonka88 bio gaia jsem dneska taky koupila. Tak premyslim ze ten babycalm vysadim, zacnu davat bio gaia a k tomu ten fenyklovy caj. Ty biogaia totiz pry zacnou zabirat cca 2tydny. A kolik ti.toho cajiku vypije?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.10.19 18:48

@Sabinka92 Aha,TK jí ho nedávám, myslela jsem sebe. Příští týden bude mít dva měsíce, tak to bych taky mohla už zkusit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.10.19 19:03

@Ivonka88 ja ji ho dneska zkusila dat, moc se na to netvarila :lol: :lol: ale behem dne trochu vypila, tak uvidime :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.10.19 19:39

@Sabinka92 Ještě mažeme mastí pupík a dnes mi známá doporučila tymianovou mast od značky Just. Naštěstí ji mám doma, používala jsem ji i na dutiny drive.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.10.19 20:16

@Ivonka88 aha, zkusim koupit, dekuji :)
A jak to u vas probiha? Jak dlouho place beruska :(?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.19 09:44

@Sabinka92 Tento týden jsem dost bezradná, brečí a chce být pořád u mě, už ani nevim, jestli je to prdikama, Po kojení je chvilku usměvavá a pak zas začne, snažím se to kojení pořád nějak oddalovat, protože má dost, ještě to grka a už by chtěla zase, včera jsem ji nemohla kvůli tomu skoro ani vozit v kočárku :pleading_face: :pleading_face:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.19 13:28

@Ivonka88 U nas dneska zatim dobry (tuk, tuk). Chystame se za chvili ven, tak snad to probehne bez problemu. Od rana masiruju brisko, nahrivam, davam ten fenykl.caj, tak uvidime. Co vy dneska?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.19 14:10

@Sabinka92 Tak ta její zvýšená plačtivost a chtivost být u prsa mělo i jiný důvod… nevydržela jsem to a šla jsem k doktorce…streptokok v krku… antibiotika…:pleading_face: :pleading_face: To jsem zvědavá co ty udělají s jejím bříškem:rolling_eyes:čaj jsem dnes koupila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.19 18:39

@Ivonka88 jezdaaaa ty jo chudinka :( to je dobre ze jsi sla! Ja sla uz v pondeli, doktor ji vzal krev, moc, kompletne prohlidl a ze je zdrava jak rybka, takze vim, ze je to brisko. Dneska byl ale celej den klid a uz chrni, tak snad v pohode. Tak hlavne at se ti brzy uzdravi berunka :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.11.19 02:45

Usínání

Ahojte, hledám zkušenosti se spinkanim, malá 10 týdnů, začala po nemoci špatné usínat, nevím jestli jsem ji nepřivodila nějaký šok :lol: :( ale pokud usně mimo mě…myslím mimo šátek, přesně 30mim a vyletí s hrůzou a už ji nemůžu dál uspinkat, aby pokračovala :,( nemáte někdo podobné? Přemýšlela jsem o kineziologii, pokud jde s takovými malými miminky? A ještě pokud jsem začla přikrmovat, je potřebné brát vitamin k? Dík za info

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama