Baby Design Dotty - recenze

Anonymní
18.1.20 20:35

Baby Design Dotty - recenze

Ahoj, mate prosim nektera zkušenost se značkou kočárku Baby Design Dotty, nejlepe 2019? Dekuji za nazory a reakce :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13316
18.1.20 20:44

My máme teda 2018, už s ním jezdíme rok. V podstatě za tu cenu super kočárek. Ale je dost těžký, což asi všechny dvojkombinace. Takže třeba na cesty do města mám jiný lehoučký sporťák. Hluboká korba je super, podvozek taky. Projede fakt téměř vše, nešetříme ho. Ale sporťák bych řekla, že je slabší. Každopádně nemám zkušenost s jiným sporťákem z dvojkombinace. možná je lepší samostatný sporťák. Já si třeba vůbec neuvědomila, že vlastně ta hluboká korba je na chvíli a sporťák je na delší dobu, takže při výběru koukej hlavně na něj. U sporťáku je hůř udělané sklápění stříšky a hůř mi drží úplně rozložená nebo v jiné pozici. Ale v podstatě fakt super kočárek ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
18.1.20 22:12

Já mám tedy starší typ z roku 2016, ale za mě super kočár. Samozřejmě mouchy se najdou, ale to snad na každém kočáru. Je celkem těžký, ale u jízdy to vůbec nepocitite. Právě naopak, velmi snadno se ovládá, vozila jsem bez problémů jednou rukou. Je krásně odpružený, snadno projede nerovnosti i mírně náročnější terén. Hluboká korba je tedy dost malá. Pro zimní dítě ideál, my měli letní dítě a ještě velké k tomu a napasovat ho do ní v zimě s fusakem se nedalo, proto jsme už v pěti měsících přecházeli na sporťák. Sportovní verze v pohodě, využili jsme celkem dlouho, ale střídali jsme zejména na cesty s Valco kvuli lehkosti a skladnosti. Špatně držela natažená bouda. Skvělý byl koš, opravdu prostorný. Za mě můžu doporučit, plusy rozhodně převažují mínusy.
Ještě teda byl příšerný nánožník u sporťáku, naprosto nepoužitelný, koupila jsem jiný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19493
22.1.20 11:03

Mám starší 2016 a jsem nadšená, holky recenze jsou tady , budu ráda za přidání

Jinak koukni i na recenze Lupo a Husky, je to podobné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...