Kočárky Baby Design Dotty vs. Lupo Comfort vs. Husky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vanilková zmrzlina
Povídálka 22 příspěvků 04.12.17 12:13
Baby Design Dotty vs. Lupo Comfort vs. Husky

Ahoj,
přemýšlíme o nákupu kočárku zn. Baby design, ale nemůžeme se rozhodnout, jaký model vzít - nemáte někdo zkušenosti v čem se liší modely Dotty, Lupo Comfort a Husky? Modely jsme porovnávali i na stránkách výrobce a zdá se nám, že se opravdu ničím neliší - rozměry, hmotnost a funkce jsou u všech modelů stejné? Liší se jen barvou (a cenou)? :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Dzejn111
Kecalka 194 příspěvků 04.12.17 12:27

Ahoj, já před dvěma lety řešila to samé, nakonec jsme koupili lupo comfort. Vím, že Dotty má prodlouženou stříšku na hluboké korbě a husky jinou tašku, jinak myslím byl (a asi stále je) rozdíl spíš v té potahové látce a barvě. A husky ještě má nějakou zimní výbavu, která u lupo comfortu nebyla. JInak mi to připadalo to samé, lupo comfort byl ale nejlevnější a měl šedou barvu, kterou jsem chtěla.

Skritecek13
Stálice 91 příspěvků 04.12.17 13:39

Husky má jiné materiály, přizpůsobené na zimu. Nicméně mně se nelíbil, připadal mi uvnitř jak chladící taška - právě co se týče těch materiálů :) I prodavačka říkala, že rozdíl v těch řadách je jen v materiálech použitých na korbičku/sporťák a barvách. U nás nakonec vyhrál Lupo comfort limited edition, v té šedé barvě (Satin). Víc zkušeností bohužel zatím nepředám, kočárek na svého majitele ještě čeká schovaný u manželových rodičů :srdce:

Pajka89
Závislačka 2506 příspěvků 04.12.17 14:07

Mame Lupo comfort 2016 a je super. Od Husky se lisi akorat barvami a Husky ma v cene navleky na ruce a drobne doplnky. Jinak je to uplne to same. Dotty neznam.

vanilková zmrzlina
Povídálka 22 příspěvků 04.12.17 15:23

Mně se právě nejvíce barevně líbí ten tyrkysový Dotty :srdce:, ale jestli má oproti Lupo comfort jen prodlouženou stříšku na korbě, tak se mi jen kvůli barvě nechce připlácet 2000 Kc… :think:

Kajjja
Stálice 68 příspěvků 13.12.17 13:03

Ahoj holky taky přemýšlím o kočárku Dotty. Chci to řešit až po Vánocích, kdy se na nej nekam dojedeme mrknout. Kdyby jste byla některá rychlejší rada si poslechnu rady. Zajímalo by mě třeba jestli se dá u sportovní verze dat zádova opěrná až do pozice leží :).

Yufli
Nováček 4 příspěvky 18.01.18 23:06

@Skritecek13: Mohla bych Vas prosim prosit o realne foto Vaseho kocarku toho odstinu satin 02, popr. take o info jak jste s barvou spokojena? Nedokazu se rozhodnout mezi timto odstinem a graphite 07 (z kolekce 2017). Neni ten satin prilis svetly, nepusobi vybledlym dojmem? O te tmavsi 07 verzi jste vubec neuvazovala? Byla bych moc vdecna za odpoved (a spolu se mnou i vsichni moji blizci, kteri se mnou tohle rozhodovaci martyrium povinne podstupuji).

Skritecek13
Stálice 91 příspěvků 19.01.18 11:43

@Yufli Bohužel máme kočárek ještě u manžela rodičů, mám teprve každým dnem rodit, takže doma ho ještě mít nemůžeme :) Mám tedy jen jednu fotku když jsme kočárek dávali dohromady. Nicméně světlý mi nepřijde, barva se mi moc líbí. Chtěla jsem neutrální, aby mohl být teď pro chlapečka a případně do budoucna i pro holčičku a splňuje vše, co jsme chtěli. Barva, ovládání, jednoduchost skládání, je dostatečně vysoký - což je pro nás plus, protože některé kočárky jsou hodně nízké, což mě by až tak nevadilo, měřím 165cm, ale manžel je vysoký a i jemu kočárek plně vyhovuje. Zkoušeli jsme jich v prodejně více a tento vyhrál :)

Yufli
Nováček 4 příspěvky 19.01.18 17:27

Dekuji moc za rychlou reakci :dance:. Ja si taky myslim, ze BD je nejlepsi volba :potlesk:, a stejne jako Vy chci neutralni barvu nejdriv pro kluka, a pak se uvidi. Dnes se mi postestilo videt na prodejne oboji, satin i graphite, a vic se mi libi Vas satin, ale porad vaham, protoze samostatne mi ta barva prijde ok, ale kdyz ji vidim v oblezeni jinych sedych kocarku, tak se mi zda trochu vysisovana :think:. Pani prodavacka me docela nahlodala, protoze koncem unora jim ma prijit kolekce 2018, jenomze netusi jake to budou odstiny (a nevi to snad ani producent, protoze na ofiko strankach jako novinku stale uvadeji 2017…). (Pokud by mel nekdo zajem o dnesni fotky z prodejny /barva satin a pak i prilozena striska v barve graphite pro porovnani odstinu/, muzu vlozit.) Preju Vam krasny a bezstresovy zaver tehotenstvi :srdce:

šmoulinka87
Kecalka 210 příspěvků 04.02.18 17:02

Ahoj holky, tento týden jsem si koupila kočárek BD Husky 2018 a mám dotaz k autosedačce. Nechci tu jejich BD řadu, vyhlídla jsem si Cybex Anton Basic, akorát jsem se bohužel nikde (ani v návodu) nedočetla, jestli tato autosedačka bude kompatibilní s kočárkem.. neporadíte mi náhodou? děkuji moc!! :mavam:

Yufli
Nováček 4 příspěvky 05.02.18 00:58

@smoulinka87: detsky raj rika, ze jo :palec: https://www.detskyraj.cz/…n-basic-2014

šmoulinka87
Kecalka 210 příspěvků 05.02.18 10:23

@Yufli moc děkuji! :kytka:

katkaa123
Nováček 2 příspěvky 09.05.18 14:09

Dobrý den, taky uvažuji o tomto kočárku. Akorát ten materiál se mi teda moc nezdá, ještě jsem neviděla osobně, můžu tedy poprosit o ty fotečky :) děkuji

Bon-nie
Povídálka 38 příspěvků 11.05.18 06:34

Dobrý den, my máme BD Dotty. Jsem s ním moc spokojená. Ale od ostatních se liší jen málo. Jediné co se mi na kočárku nelíbí je přichycení nánožníku u sporťáku (Ale nevím jak to mají ostatní modely). Každopádně malá měla v březnu dva roky, stále ho využívá když jedeme někam dál a kočárek by úplně v pohodě snesl druhé dítě. A to nejezdíme jen po městě, spíš mu dáváme pořádně zabrat. :D

Autosedačku jsme taky měli cybex, ale kupovala jsem adaptéry..

Káťa19
Extra třída :D 13662 příspěvků 07.12.18 10:40

Ahoj holky, můžete zhodnotit s dostupem času? Vážně uvažuji o koupi. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama