Baby design TRAVEL - už fakt nevím, který?

3657
30.1.08 17:03

Baby design TRAVEL.... už fakt nevím, který????

Už si připadám jak úchylačka. Dneska jsem byla v obchodě s kočárky a jsem ještě více v pr…
Už jsem byla rozhodnutá že si koupím Jané Energy, ale náš malý tam byl jen tak, tak. Příjdou mi strašně uzké.
Zalíbili se mi tam právě Baby design TRAVEL. Ale nějak bojuju s tím, že jsou levnější, tak aby něco vydrželi.
Prosím, jestli je někdo máte, napište jaký jsou. Kam je všude používáte a vaše postřehy.

Děkuju moc Móňa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1965
30.1.08 17:13

Ahoj úchylačko :lol:
Drandíme s těmito golfkami něco přes půl roku a zatím drží ;-) Jediné, co nemají moc dobře vyřešené, je nánožník, je takový beztvarý a než se pozapíná na ty suché zipy, je to o nervy :roll: Ale zas na druhou stranu, některé golfky a ještě dražší nemají nánožník vůbec, že… Chtěla jsem schválně nějaké levnější, protože už nepotřebuju, ať vydrží i na druhé dítko. Jsem s nimi spokojená, jsou pohodlné, mají vychytané pásy (jsou celé rozepínací, takže malému nemusím kloubit ruce, když ho do nich rvu :lol: ), jezdíme hlavně po městě, ale zvládnou v pohodě i lesní cesty, máme to odzkoušené.

Klidně se ptej :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3657
30.1.08 17:55

Já tedy chci golfky i na druhé dítko :lol: :lol:
Právě, že se mi docela líbily. Nánožník je tedy opravdu fórový, to máš recht.
Snad nebude moc potřeba.
Takže golfky vydrží i polňačky, jó?? To by bylo super. Protože jet po našem městečku, to není jako v bavlnce. Hrozný chodníky, když zajdu k řece tak rozryté bahno.
Uchylačka Móňa :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1965
30.1.08 20:08

No nemůžu říct, že bych s nimi denně jezdila přes les, to zas nééé 8) Ale spíš proto, že to pro prcka asi není nic moc pohodlného :roll: Ale mají docela velké kolečka, tak nějaký ten šutr zvládnou. I když žádné golfky nejsou do terénu, žejo :?

Nechtěla jsem do golfek investovat třeba 4tis. a když jsem srovnávala a srovnávala a srovnávala :twisted: , tak mi tyhle vyšly prostě nejlíp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3657
30.1.08 22:21

Fifiku, prosím můžeš mi něco změřit na tvých golfkách. Zajímala by mne:
1, délka opěrky
2, hloubka sedáku
3, šířka sedáku

Děkuji ti moc :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1965
31.1.08 09:06

Takže rozměry cca:

délka opěrky 43cm šířka sedáku 33cm
hloubka sedáku (opěrka na nohy sklopená dolů) 20cm
hloubka sedáku (i s opěrkou na nohy ve vodorovné poloze) 33cm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3657
31.1.08 12:51

Děkuji ti, jsi zlatíčko :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2355
19.8.14 11:19

Chtěla bych se zeptat, zda někdo máte kočárek baby design travel 2014 nebo jestli někdo víte, jak je to s nosností tohoto kočárku? Já už si přijdu jak blázen, protože na jednich stránkách čtu, že má nosnost 15kg a na jiných najdu, že 17kg nebo dokonce i 18kg, tak jsem z toho fakt jelen :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
19.8.14 14:32

Já teda neznám odpověď na tvou otázku, ale mám pocit, že jsem někde četla, že podle nějaké vyhlášky nesmí být u nás nosnost kočárku udávaná vyšší než 15kg.

Ale skutečná nosnost může být daleko vyšší, třeba i 35kg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama