Baby direkt krosnička

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Makulena 5
Povídálka 35 příspěvků 08.11.14 15:02
baby direkt krosnička

Dobrý den, nevěděli byste odkdy mohu prcka dát do tohoto nosítka?? Dostala jsem dárkem a bez jakéhokoliv letáku k tomu. Pokud mate zkušenosti prosím poraďte

Reakce:
Svistice
Neúnavná pisatelka 17754 příspěvků 10 inzerátů 08.11.14 15:09

@Makulena 5 O krosně jsem uvažovala okolo roku, nakonec jsme teda nepořizovali. Na turistiku nám stačil náš kočár, přišlo mi to pro dítě pohodlnější.
Možná využijeme na dvouleťáka (mám možnost zapůjčení), až budeme chtít v létě rajzovat s miminem.

Almira-Alm
Echt Kelišová 9785 příspěvků 08.11.14 16:59

Kolik je dítěti? To je důležité.. Dala bych ho tam až když bude chodit a celkově bude stabilní, pro malé mimino to nebude moc pohodlné.. To radši nosítko :)

Makulena 5
Povídálka 35 příspěvků 08.11.14 17:10

@Almira-Alm já mám právě teprve mimi 3 měsíce, jen jsem to chtěla vědět, abych mu nějak neublížila

Svistice
Neúnavná pisatelka 17754 příspěvků 10 inzerátů 08.11.14 17:20

@Makulena 5 Pro takhle malé mímčo určitě ne. Krosny jsou minimálně pro samostatně sedící děti, osobně bych tam nedla dítě dřív, než bude minimálně ještě samo jistě obcházet nábytek.

Almira-Alm
Echt Kelišová 9785 příspěvků 09.11.14 05:22

@Makulena 5 Tak to vážně určitě ne. Jsou ale i vhodná nosítka pro takové mimčo ;)

Makulena 5
Povídálka 35 příspěvků 09.11.14 10:05

@Almira-Alm @Svistice tak díky moc za radu ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dominik Hašek pro Expres: Šikanovali mě, ale i já sám jsem dělal to stejné

Bývalá hokejová legenda, Dominik Hašek (54) od útlého věku žil jenom hokejem.... číst dále >

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >