Baby jogger citi mini double - madlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 20:19
baby jogger citi mini double - madlo

Ahoj, měla bych dotaz. Zvažuji koupi kočárku Baby jogger citi mini double, akorát mě překvapilo, že není součástí madlo ke kočárku. Můžete mi napsat, vy, co kočárek vlastníte, jestli vám to madlo nechybí? Myslela jsem, že je to z důvodu bezpečnosti dětí… Pořizovali jste nakonec madlo ke kočárku nebo jste se bez něj obešli? díky za reakce

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:
smurfka
Nadpozemská drbna 29953 příspěvků 30.01.18 20:41

Součástí není..madlo jsem kupovala..kvuli bezpečnosti ne - ale dítě na něm mělo nohy, spalo opřené atd..

mmch co je na otázce tak choulostivé že musí být anonym? :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >