Baby Jogger City Mini, nebo Citi Lite, nebo Maclaren XT nebo XLR?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
VeverkaG24
Povídálka 41 příspěvků 31.10.14 12:52
Baby jogger citi mini nebo citi lite nebo maclaren XT nebo XLR?

Dokáže někdo poradit, který je lepší. Chci něco i na lesní cesty, a aby uvezl i starší dítě, sem tam nám do kočáru ještě sedne :)
Velký sporťák mám, k němu bugaboo bee a maclaren volo. Ale chtěla bych vyměnit bee - docela leze do peněz, pořád k němu něco kupuji :)

Jak maminky hodnotí Baby Jogger City Mini GT

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:
Monika29
Kecalka 221 příspěvků 31.10.14 13:18

Ahoj, neporadim, kterej vybrat, ale urcite bych nesla do baby jogger city mini, po pul roce mazal jako nouzovka k babicce. Kupovala jsem podle vybornych referenci, ale jedine, s cim jsem spokojena, je genialne jednoduchy system skladani. A je opravdu i pro velke deti a to naprosto pohodlne. Do terenu ani omylem, staci, kdyz je chodnik trochu nasikmo a nadres se jak kun, stejne tak pri kazdym najizdeni na obrubnik, je hrozne blbe vyvazenej. Onloukova rukojet je kapitola sama pro sebe, je to nepohodlny a jak se s tim kocarek neustale rvu, praskla a rozjela se ta vrchni guma presne v miste rukou, cimz padem se ridi jeste hur. Za me je to kocar maximalne na nakupy do obchodaku. :cert:

Monika29
Kecalka 221 příspěvků 31.10.14 13:23

Pro druhyho prcka budu kupovat city versa gt, pokud chces baby jogger, mrkni na nej ;)

VeverkaG24
Povídálka 41 příspěvků 31.10.14 13:36

Mončo, tak teď už chápu, proč jim praská ta rukojeť. Já pořád váhám, jak se ten baby jogger skládá vlastně tou sedací částí ven, tak se bojím, že mi to psi ušpiní v autě. A ne vždy máme kufr čistý, aby se to neušpinilo. Hlavně nevím, jestli není cítit v ruce, když se nadzvedne předek, tak to jak se jakoby půlí. Jsem měla právě Quinny speedi, ten se taky takhle lámal, a tohle mi vadilo. Ten šel hned pryč.
Asi zkusím ten Maclaren. Ale u nás není možnost se na ně jet podívat, nejblíž něco v Praze. Tak asi risknu koupit starší maclaren na nějakém bazárku :)
Pak uvidím, jestli mi bude vyhovovat, a bee půjde z domu - jen k němu něco kupuji a používám kočár stejně tak jednou za 2 týdny, tak je zbytečné mít doma tak drahou věc. A na zimu možná bude lepší maclaren

miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 31.10.14 13:39

@VeverkaG24
Rozhodovala som sa medzi BJ a Maclaten XT, isla sim do maclarenu-ovladam ho jednou rukou a zvladne lesnu cestu..
Mam Bugaboo, takze naroky na kocik velke.. :mrgreen:
A nad Bee som tiez premyslala, ake kvoli doplnkom sim sobho nesla.. :mrgreen:
I ked u maclerena som v tom uz za x tisic tiez..

VeverkaG24
Povídálka 41 příspěvků 31.10.14 13:48

Bee je můj miláček. Ale už i já sama si myslím, že s ním blbnu. Tak bych radši něco univerzálnějšího, co koupím, a už nebudu tak blbnout. Ale bydlíme u lesa. A bee lesní cestu nezvládá, a velký kočár se mi už nechce moc tahat. Jen když najdu inzerát, tak nikdo nechce kočár posílat. Tak čekám, jestli si u pani nevyzvedne někdo XT, pak teprve možná pošle. A další mi napsala 300,– za poštovný. Tak si přijdu jak blázen chvilkama.

Monika29
Kecalka 221 příspěvků 31.10.14 13:51

@VeverkaG24
sklada se vnitrkem ven, jak pises, takze teoreticky se uspinit muze, ale ten material mi prijde snad samocistici, kolikrat mi tam malej nadupal v zabahnenejch botach a kocar je jako zazrakem porad cistej :mrgreen: to lamani citit neni, spis je obecne problem predni kolecko nadzvednout, zvlast pokud nejsi vysoka. Takze za me super do letadla, do obchodniha centra, jinak nebrat :)

miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 31.10.14 13:58

@VeverkaG24
Ja som objednavala cez net a v pohode mi ho vymenili.(inu farbu)
Hlavne cez net mozes za 14dni vratit.
Do ojeteho by som nesla.
Jukni na ondalek.cz,tam maju super pristup. Kocik prisiel za 2 dni a vymena prebehla do tyzdna.

VeverkaG24
Povídálka 41 příspěvků 31.10.14 14:00

Já už nechci dát moc peněz do kočáru. Prodam bee, když mi bude vyhovovat, a aspoň nějaké peníze se vrátí :)

miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 31.10.14 14:02
@VeverkaG24 píše:
Já už nechci dát moc peněz do kočáru. Prodam bee, když mi bude vyhovovat, a aspoň nějaké peníze se vrátí :)

jo takhle..no novy zozenies za 7,pouzity za 4.. :think:
ale kazdeho vec..
Bee strelis za 6-7,v klidu, pokial mas Plusko..

VeverkaG24
Povídálka 41 příspěvků 31.10.14 14:08

Bee se pořád pohybují kolem 10tis. Je v záruce. Horší bude prodat ty věci, co k němu mám, je jich moc :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >