Reklama

Baby jogger city tour - vaše zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martina Kretková
Povídálka 21 příspěvků 10.01.18 22:32
Baby jogger city tour-Vaše zkušenosti

Prosím o Vaše zkušenosti s tímto kočárkem, nikde jsem nic nenašla. Sháním velmi skladný a lehký golfový kočárek, ktery nezabere v autě moc místa, lze jej lehce přenášet- ideálně jako batoh. Zároveň, aby byl dostatečně prostorný-dcera má v roce a půl 92 cm, se spojeným madlem, polohovaci opěrkou zad a ideálně i polohovacími nozickami. Majitelky city touru, jak jste spokojené? Je to jen kočárek na občasné použití, nebo zvládne i každodenní používání? Popř. máte tip na nějaký podobný? Děkuji

Reklama

Reakce:

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 2075 příspěvků 11.01.18 07:13

@Martina Kretková ahoj měla jsem b.j.city mini a do jiného kočáru bych nešla. Fakt bomba. A číty tour nevím přesně v čem je rozdíl…jinak jedine se 4 kolecky

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >