Baby jogger Summit X3 nebo Bumbleride Indie 2018?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Amalka06
Nováček 3 příspěvky 11.10.18 09:08
Baby jogger Summit X3 nebo Bumbleride Indie 2018?

Ahoj holky, prosím o radu. Zamilovala jsem se do kočárku Baby jogger SUMMIT X3, s tím, že bych si k němu pořídila korbičku a kočárek by mi snad teda vydržel po celou dobu. (Prý je to normální v roce kupovat např. sporťák, ale to se mi nechce). Kamarádka co prodává kočárky mi ale radí, ať jdu raději do trojkombinace, ať na tu konstrukci prostě můžu nacvaknout i vajíčko. Já nevím, ale příjde mi, že to vajíčko moc nevyužiju, už jen skrz to, že se mi prostě nelíbí jak to na té konstrukci vypadá.. :-D Co myslíte vy? Vydrží mi ten baby jogger od miminka až…? :-) Děkuji moc za váš čas a rady :-)

Reakce:
Maylaa
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 11.10.18 09:31

Mam BJ city elite (summit se mi nelibil, s Elitem zvladame vse, co potrebujeme - pole, louky, lesy, lehci tury v horach, beh). Dcera bude mit 2 roky a jeste ho vyuziva. Za par dni se narodi mladsi, takze sundam sportak, nacvaknu korbu a pokracujem.

Jinak my jsme na nej poridili vajicko Cybex cloud Q, ktere lze mimo vozidlo provozovat v temer uplnem lehu a super. Nekdy se mi nechtelo tahat korbu, nacvakla jsem vejce, nastavila do lehu a jelo se. Treba na nakupy to bylo super, zvlast kdyz v aute dcera usnula. Nemusela jsem s ni manipulovat (v jejim pripade to znamenalo si ji probudit).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >