Reklama

Baby jogger Summit X3 nebo Bumbleride Indie 2018?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amalka06
Nováček 3 příspěvky 11.10.18 09:08
Baby jogger Summit X3 nebo Bumbleride Indie 2018?

Ahoj holky, prosím o radu. Zamilovala jsem se do kočárku Baby jogger SUMMIT X3, s tím, že bych si k němu pořídila korbičku a kočárek by mi snad teda vydržel po celou dobu. (Prý je to normální v roce kupovat např. sporťák, ale to se mi nechce). Kamarádka co prodává kočárky mi ale radí, ať jdu raději do trojkombinace, ať na tu konstrukci prostě můžu nacvaknout i vajíčko. Já nevím, ale příjde mi, že to vajíčko moc nevyužiju, už jen skrz to, že se mi prostě nelíbí jak to na té konstrukci vypadá.. :-D Co myslíte vy? Vydrží mi ten baby jogger od miminka až…? :-) Děkuji moc za váš čas a rady :-)

Reklama

Reakce:

Maylaa
Kecalka 454 příspěvků 11.10.18 09:31

Mam BJ city elite (summit se mi nelibil, s Elitem zvladame vse, co potrebujeme - pole, louky, lesy, lehci tury v horach, beh). Dcera bude mit 2 roky a jeste ho vyuziva. Za par dni se narodi mladsi, takze sundam sportak, nacvaknu korbu a pokracujem.

Jinak my jsme na nej poridili vajicko Cybex cloud Q, ktere lze mimo vozidlo provozovat v temer uplnem lehu a super. Nekdy se mi nechtelo tahat korbu, nacvakla jsem vejce, nastavila do lehu a jelo se. Treba na nakupy to bylo super, zvlast kdyz v aute dcera usnula. Nemusela jsem s ni manipulovat (v jejim pripade to znamenalo si ji probudit).

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >