Baby Jogger Summit X3 nebo TFK Joggster Sport?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kočkodlak
Ukecaná baba ;) 1809 příspěvků 23.04.19 12:53
Baby Jogger Summit X3 nebo TFK Joggster Sport?

Ahoj,
nadpis, myslím, vystihuje téma :) Co myslíte, že je lepší? A proč?
Potřebuju sporťák na běh, in-line a do lesa a do nejužšího výběru se dostaly tyhle dva. (Taky by mi pomohlo, kdyby mi někdo osvětlil, proč je TFK Sport 2 o tolik dražší než Sport.) Věřím, že řada z vás vyzkoušela oba a může porovnávat.
Všem předem moc děkuju!

Reakce:
Mia25
Kecalka 423 příspěvků 23.04.19 13:04

My máme tuten: https://www.babyplaza.cz/…-sport-2018/?… a jsem nadmíru spokojená. Než jsem narazila na tfk byla jsem přesvědčená že poridime baby Jogger ALE BJ má pár věcí co mi vadí. Nejde polohovat rodičovské madlo což je u bruslí a normálně vysokých lidí docela problém(je nízký), je poměrně malý(oproti tfk) my tam totiž vozíme jak roční tak i tříletou když jdeme behat. Když jedem jenom na výlet u tfk není problém posadit starší na přední kolo když už nechce tapat a mladší přímo do sporťáku. Tfk je certifikovaný do rychlosti 20km/hod. Celkově se mi vzhledově víc líbí tfk, je z lepšího materiálu. Jediné co lidem asi může vadit je to, že je „veliký“ a hlavně má jen pevně přední kolo oproti BJ

Elessa
Kecalka 144 příspěvků 23.04.19 14:05

Mame baby jogger summit x3 a jsme maximalne spokojeni - do terenu, na behani, je skvely :palec: Merim 175 cm a manzel 180 cm a vyska madla je nam prijemna, akorat.

Mia25
Kecalka 423 příspěvků 23.04.19 14:43

@Elessa výška madla vám při takové výšce nevadí ani na bruslích? :think: já mám právě 172 cm manžel cca 180 cm a při zkoušce v obchodě „na špičkách“ (simulace bruslí) bylo to madlo hodne nizko

Elessa
Kecalka 144 příspěvků 23.04.19 14:58

@Mia25 i na bruslich je to pro me ok :-) Manzel s kocarkem jeste nebruslil.

kočkodlak
Ukecaná baba ;) 1809 příspěvků 23.04.19 18:55

@Mia25 A nevadí to pevné kolo při běžné jízdě? Nepřekáží to při manévrování?
@Elessa To zní dobře, já mám jen 168 cm. Manžel neběhá ani nebruslí, měl by s ho spíš do terénu. Ale má 193 cm.. Asi se na BJ budeme muset někam nejprve podívat.

jjss
Ukecaná baba ;) 1070 příspěvků 23.04.19 21:15

@kočkodlak my sme kúpili tfk. Najskôr sa mi páčil BJ, ale po vyskúšaní tfk nešlo inak. Materiál a spracovanie je inde. Tiež je certifikovaný do 20km/h. Dá sa dokúpiť aj predné otáčave koleso. Ale my sme ho primárne chceli na brusle, beh a výlety v prírode.

Mia25
Kecalka 423 příspěvků 23.04.19 21:38

@kočkodlak no, musíš si na to samozřejmě zvyknout ale mě to už absolutně nepřijde. Máme i to otočné dvoukolo co je zmíněné v příspěvku dole ale to mi absolutně nevyhovovalo. Jinak my vyloženě do města máme joie. S tfk jezdím všude ale na projíždění úzkých uliček v obchodech to není :)

Váš příspěvek
Reklama