Baby Jogger Summit x3 s tácem nebo madlem?

11.2.21 23:18

Baby Jogger Summit x3 s tácem nebo madlem?

Ahoj, mám dotaz pro majitelky sporťáku Summita x3 - používáte ho s madlem, nebo s tácem pro dítě? Co je lepší? Dále jaké doplňky si je na něj dobré pořídit (polohování nožiček, nánožník atd..). Děkuji všem.🤗

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11478
11.2.21 23:29

Mám starší verzi, tedy Summit.
Polohování nožiček jsme si vytunili sami, to neměl. Využila jsem skoro furt.
Nánožník (nebo spíš fusak) mám taky a je super, mám ho na kočáru kromě léta pořád. Nevím jak ty nové, ale tady se dá odepnout vnitřní fleesová vložka, takže může být buď „jarní“ nebo s fleesem zimní. Pokud odepnu ten vršek, kterým se přikryjí nohy, tak vlastně na kočáru zůstane jakoby podložka - taky fajn.
Madlo jsem využila hodně, hlavně když prcek byl na kšírách a v kočáru stál.
Tác si moc neumím představit, je to kočár do terénu, tak by se všechno vysypalo na prvním šutru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.2.21 23:40

@Lucie_Sx Díky za reakci. Budu ho mít pravděpodobně z druhé ruky, ale bez madla. Jaký nánožník/fusak prosím máte? Já jezdím hodně se psem venku v lese/ na louce, takže ho do terénu využijeme. Jen mě napadlo, jestli se pro dítě více nevyužije tác na jezení, ale asi si ho tam taky neumím představit. Díky.🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11478
12.2.21 01:29
@Simkahorna píše:
@Lucie_Sx Díky za reakci. Budu ho mít pravděpodobně z druhé ruky, ale bez madla. Jaký nánožník/fusak prosím máte? Já jezdím hodně se psem venku v lese/ na louce, takže ho do terénu využijeme. Jen mě napadlo, jestli se pro dítě více nevyužije tác na jezení, ale asi si ho tam taky neumím představit. Díky.🙂

Normalne od Baby Joggeru. Nevim, jestli maji vic druhu, asi ne. Kupovali jsme to s kocarem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.2.21 07:39

@Lucie_Sx Díky, podívám se.👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie