Baby jogger VUE - spokojenost?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 16:45
Baby jogger vue - spokojenost?

Ahoj,

máte zkušenost s kočárkem? Už tu sice jedna diskuze je, ale je starší a není příliš obsáhlá, tak zakládám znovu. Majitelky, co říkáte na kočárek? Je vhodný i do menšího terénu? A případně vybrali byste vue nebo vue lite? A pokud ho máte dýl, vydržel vám kočárek třeba i pro druhé dítě? Nezhorší se jízdní vlastnosti po přehození sedačky? Kočárek chci koupit jako dárek (proto anonym), ale raději ještě hledám další informace, aby se z dobře myšleného dárku nestal nechtěný dárek, který bude používaný jeom ze slušnosti :D

Reakce:

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1854 příspěvků 05.02.17 01:43

Doporucuju zeptat se ve skupine na fb- Baby jogger czech
Ale rozmyslela bych si dsrovat kocar. To bych radsi dala nejaky poukaz do obchodu, at si dotycna vybere sama. Ja bych teda kocar dostat nechtela. Kazdy mame jiny vkus a jine priority u kocaru…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 18:20

@Zorbas Dobře,díky, zkusím to. Samozřejmě s tím darováním kočárku je to pravda, za jiných okolností bych to nikdy neudělala. Jedná se ale o velmi blízkou osobu, která čeká druhé dítě. Jeden kočárek už mají (trojkombinaci) a momentálně řeší finance, tak si další pořizovat nechtějí. Ale já vím, že by se ještě nějaký lehčí cestovní kočárek velmi hodil - proto jsme se s manželem dohodli na takovémto dárku. :)

Irhni
Nováček 5 příspěvků 05.05.17 14:23

Dobrý den,

co jsem koukala, jsem asi první člověk, co je zklamaný z BJ Vue. :,( Polstrovani děs… obzvlášť v oblasti hlavičky, kde je cítit otvor na polohovani. Mám větší dítko, takze mi rozhodně s tím vložnym polstarkem jezdit nebude..Vadí mu a je i vidět, ze je to pro něj nepohodlné, když uz to není jen ležící dítko. Bez pořádné vlozky bude mit hlabvu na díře. Celkově i zada nic moc. Za ty penize by mohl mit lepší kolečka. Tyhle mi prijdou stejné, jako na levných hrkalcích. Rozhodovala jsem se ještě mezi Joie Brisk a uz při rozbalení jsem měla pocit chyby… :zed: :?
P. S. jediná volba směru mě utěšuje :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.17 20:08

@Irhni Dobře, děkuji za reakci, i když tedy negativní. A máte klasický VUE nebo ten Lite? My chceme kočátek pořídit do konce měsíce. Jak píšu výše, je to dárek, ale vím, že bude chtěný. Je to blízká rodina, kde mají těžší terénní kombinaci a kočárek jim chci pořídit na takové to přesouvání MHD, když je třeba zajít na úřad, nebo k doktorce, případně něco dokoupit - prostě nebude to kočárek na výlety a časté používání, ale na unadnění situací, kdy je třeba něco zařídit, kdy je třeba kočárek složit do kufru auta, vzít kočárek do vlaku atp…ještě tedy přemýšlím nad Valco Snap, ale tenhle mi přijde lepší právě tou možností otáčení sedačky a že se dá s vložnou taškou použít i pro nejmenší miminko (opět ne jako jediný kočárek, ale jako druhý lehký kočárek).

aluisina
Kecalka 104 příspěvků 06.05.17 20:44

@Irhni Vážně? My na něj také koukáme. Já už jsem z těch kočárů vyřízená :D. Asi to moc řeším, ale nechci utrácet peníze za něco, z čeho potom nebudu spokojená. Jak je to myšlené, že záda nic moc? A ta „díra“ u hlavičky, jde to tedy vyřešit vložkou do kořárku?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.17 23:26

Ahoj, prosím ještě o nějaké reakce, kdo další kočárek má? Díky ;)

Irhni
Nováček 5 příspěvků 07.05.17 09:38

Určitě to vlozkou vyřešíte, uz mám objednanou z 2cm paměťové pěny :). Na operadle je takové ucho, které zmacknete a polohujete záda a je přikryté jen potahem, takže můj syn ho má přímo pid hlavou… ma kolem 95cm. Spíš bych to celkově hodnotila tak, ze ta ty penize jsou mnohem lepší golfky. Bohužel jsem viděla v reálu jen ten Joie… Určitě bych spíš brala ten, je mnohem kvalitnější a za 4tis… Tento bych ohodnotila, tak 3500kc… Jinak mám Vue ( ty větší kolečka ) :mrgreen:

aluisina
Kecalka 104 příspěvků 08.05.17 13:09

Děkuju =)… já právě kočárek našla ve slevě https://www.slune-cz.cz/…own-58805-1/?…, tak to mi už přijde cenově přijatelné. A samozřejmě bychom to řešili tou kvalitní vložkou do kočárku. Pro mě je ta možnost přehazování sedačky právě dost zásadní, toho bych se nechtěla vzdát.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.17 19:47

@Irhni Já také děkuji za recenzi i za fotku. Zakladatelka

Irhni
Nováček 5 příspěvků 10.05.17 19:54

Doufám, ze budete spokojenější než já :D Dejte vědět Vaše pocity dámy :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >