Baby jogger vue - zkušenosti po čase

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  18.04.18 18:58
Baby jogger vue - zkušenosti po čase

Ahoj,

našla jsem tu sice už založenou diskuzi o tomto kočárku, ale přišlo mi tam celkem málo informací. Navíc bych ráda slyšela názor nějaké maminky po čase. Vyplatí se tento kočárek? Vím, že proti jiným golfkám je celkem drahý, ale přijde mi super ta možnost mít dítě čelem k sobě. Navíc bych ho využila už od narození s vložnou taškou. Ne samozřejmě jako jediný kočárek, ale když budu potřebovat něco opravdu lehkého a skladného - a to už teď vím, že budu a náš kočárek je spíše do terénu - super odpružený, velký a prostorný, ale prostě těžký a do svého auta ho nesložím (máme 2 auta a na výlety atp bereme to větší - rodinné, já mám jenom takové na kratší vzdálenosti a po městě).

Ukázat recenze produktu Baby Jogger Baby Jogger Vue

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Reklama