Reklama

Baby jogger vue - zkušenosti po čase

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 18:58
Baby jogger vue - zkušenosti po čase

Ahoj,

našla jsem tu sice už založenou diskuzi o tomto kočárku, ale přišlo mi tam celkem málo informací. Navíc bych ráda slyšela názor nějaké maminky po čase. Vyplatí se tento kočárek? Vím, že proti jiným golfkám je celkem drahý, ale přijde mi super ta možnost mít dítě čelem k sobě. Navíc bych ho využila už od narození s vložnou taškou. Ne samozřejmě jako jediný kočárek, ale když budu potřebovat něco opravdu lehkého a skladného - a to už teď vím, že budu a náš kočárek je spíše do terénu - super odpružený, velký a prostorný, ale prostě těžký a do svého auta ho nesložím (máme 2 auta a na výlety atp bereme to větší - rodinné, já mám jenom takové na kratší vzdálenosti a po městě).

Jak maminky hodnotí Baby Jogger Baby Jogger Vue

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama