Baby kavárna v Brně - poradíte nějakou?

4270
14.3.06 12:05

Baby kavárna v Brně - poradíte nějakou?

Ahojky,

chtěli bychom si zajít s m13anželem a s 13 měsíční dcerou někam do baby kavárny. V Brně jsem však zatím našla jedinou - na Lesné. Jestli někdo víte ještě o nějaké tak mi prosím poraďte. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

684
14.3.06 12:15

Ahojda, velmi prijemna je cukrarna Klokanek na Merhautove, neni tam ale zadny detsky koutek. Maji tam vyborne zakusky, ovocne koktejly atd., pak je vyborna kavarna na Cernopolni (roh Cernopolni a tusim Ant. Slavika) - chodime tam s emiminackama na kavicky :-) Super obsluha, kterou nezaskoci ani 5 kocaru zaparkovanych u barpultu :-), vyborna kava…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
410
14.3.06 12:15

Ahoj na Černopolní kousek za dětskou nemocnicí je taková rohová kavárnička,nekuřácká s dětským koutkem a obsluhou nakloněnou maminkám s dětma.Byly jsme tam dokonce se 4 kočárkama a nikomu to nepřekáželo.A jako bonus výborný kafe a medovník. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
14.3.06 14:32

Ahojky,
stejný dotaz jsem měla nedávno, zkus mrknout na tento odkaz:
https://www.emimino.cz/modules.php?…
Tery

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1403
14.3.06 14:41

Ahoj,
baby cafe je asi nejlepsi, co se tyce deti, je tam asi nejvetsi ta hraci plocha, zidlicky na jidlo atd., ale byva tam dost narvano, jeste je nekuracka kavarna Bubbles na Kounicove, je to naproti Selepce, maji tam i maly koberec s hrackama (ale fakt maly) a jinak je tam celkem dost mista (vcera jsem tam byla :-) kaficko taky dobre :-) Ovsem s 13mesicnim fakt doporucuju tu lesnou, tam se asi nejlip vylita.
Krasny den Kacica

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4270
14.3.06 15:02

Díky za tipy, nějakou s manželem vyzkoušíme. Chceme oslavit 7 let od seznámení a jít si při té příležitosti někam sednout i s dcerou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama