Baby Lux Axel - stříška

531
21.11.20 23:24

Baby Lux Axel - stříška

Holky, nemáte některá zkušenost s tímto kočárkem Babylux Axel (na fotce tmavě šedý)? Vzhledem k situaci se nikam nemůžeme podívat a tenhle se nám zalíbil, jen mi přijde podle fotek docela vysoká stříška. Co myslíte? Ještě uvažujeme o kočárku Camini frontera (světlý odstín šedé), je to těžké rozhodování. Vůbec nám nejde o kombinace. Sedačku máme zvlášť a jako sporťák taky neplanuji moc využívat. Díky 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9333
21.11.20 23:36

V čem to přijde stříška vysoká? Já měla Adamex Barletta, typově stejný kočárek a byla jsem spokojená. Ta stříška mi nijak nevadila, naopak. V létě dobře větral a v zimě je tam ten nánožník a je super vysoký, že do korbička nefouká. U nás se to tedy dalo uzavřít téměř úplně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
531
21.11.20 23:53

Je fakt, že možná foto zkresluje. Podle obrázku mi přijde taková vyšší, tak aby nepadala :D Nebo ne nepadala, ale různe. Se nějak nebortila třeba při horším větru.. Je to pro mě obtížné, vybírat po internetu, takže moc děkuji za názor a zkušenost. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
22.11.20 06:15

Taky mi ta striska neprijde nijak vysoko. Bat se ze by spadla nemusis, je to dobre zajisteny na takovy zacvaknuti a i kdyz fouka tak se nesklopi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
531
22.11.20 10:22

Super holky, díky asi do něj půjdeme. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu