Baby portal krade!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonymni
22.6.09 17:31

Baby portal krade!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdravím všechny maminky, nedá mi to a musím se vámi podělit o hrozný zážitek a šok, jak některá firma může okrást i rodiče těch nejmenších dětí. Babyportal.cz jsem považovala za seriozní internetový obchod, který má i kamennou prodejnu v Praze a který obdržel i certifikát od sdružení ochrany spotřebytele. Minulý rok se nám narodilo mminko, tak jsem u nich nakoupila celkem dost věcí a mezi nimi i podvzek ke kočárku Mutsy. Jelikož mi přední kolečko divně poskakovalo a i kožená rukojeť se trochu posunula, dala jsem v květnu kočárek k reklamaci. minulý týdeuplynula lhůta 30 dní od podání reklamace, tak jsem se vydala do prodejny, kde mně zarazilo, že mají celý týden inventuru, tedy do 20.6, tak jsem volala do servisu co je tedy s mím podvozkem, jaký byl můj údiv, když mi zdělily, že ho vrátily do firmy před 2 týdny, tak jsem jela 21.6 opět od obchodu kde bylo opět zavřeno bez jakékoliv zprávy a dnes jsem tam byla opět aopět zavřeno. Vedle v kadeřnictví byla příjemná slečna, která my řekla, že firmy asi před dvěmi týdna začala stěhovat všechny věci pryč a že už se začínají lidé shánět po svých věcech. Telefon je odpojen a žádnýjiný kontakt neni, takže půjdu podat trestní oznámení. A hlavně si u nich nic neobjednávejte, ať vám nezbydou jen oči pro pláč jako mně. Okrádat děti to chce teda žaludek........

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
22.6.09 21:57

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?…

Omlouvam se Lesine, ze davam odkaz na BC, ale docela me tato diskuse vytocila.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama